سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بدو بدو شهر فرنگِ! کمپین هاش رنگاوارنگِ (طنز)

کمپین حمایت از حق جمعی از جوانان محل در برابر یکی از فروشندگان کارت های شارژ ایرانسل و همراه اول به دلیل گرفتن حداقل 300 تومان اضافه برسازمان برای هر کارت شارژ.
بدو بدو شهر فرنگِ! کمپین هاش رنگاوارنگِ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

برخی سایت ها خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه کمپینی برای حمایت از محمد مایلی کهن در مقابل رای قضایی صادر شده علیه وی تشکیل شده است. البته که ایشان یکی از سرمایه های مملکت ما مثل محیط زیست و نفت و دریاچه ارومیه و زاینده رود و ... هستند و باید برایشان کمپین تشکیل داد، منتهی اگر روال تشکیل کمپین ها بخواهد همینگونه پیش برود و مثلا برای یک پرونده قضایی شخصی بین علی دایی و مایلی کهن کمپین تشکیل شده و رسانه ای شود، آرام آرام باید منتظر کمپین های رنگاوارنگ دیگر هم باشیم که از جمله آن ها:

1- کمپین حمایت به ضرس قاطع از زری خانم، همسر اکبر آقا سرکوچه دربرابر شهلاجون، خیاط کوچه بغلی به دلیل نقض حق قانونی زری خانم در دریافت تخفیف.

2- کمپین حمایت از دیوید بکهام دربرابر آلکس فرگوسن به دلیل پرتاب کفش به سمت بکهام درسال 2003 و در مرحله پنجم جام حذفی باشگاه‌های انگلیس در اولدترافورد که منجر به پارگی ابروی این بازیکن شد.

3- کمپین حمایت از حق جمعی از جوانان محل در برابر یکی از فروشندگان کارت های شارژ ایرانسل و همراه اول به دلیل گرفتن حداقل 300 تومان اضافه برسازمان برای هر کارت شارژ.

4- کمپین حمایت ازمنصورخان، شاطر زحمت کش نانوایی بربری کوچه 23 درمقابل برخی خریداران نان که وی را متهم به کم پاشیدن کنجد روی نان بربری هایشان می کنند اما ما همه شهادت می دهیم که اینطوری نیست و هرشخصی کنجد بیشتر می خواهد باید باخودش بیاورد.

5- کمپین حمایت از شهروندان در برابر راننده تاکسی ها به دلیل نداشتن پول خرد و گرفتن 50 تومان اضافه با این بهانه.

6- کمپین حمایت از نمایندگان مجلس در برابر رضا فرجی دانا که خودش استعفا نداد و حتما باید استیضاح می شد + کمپین تقاضا از نمایندگان مجلس برای استیضاح دوباره وی

7- کمپین حمایت از زاغی که روباه مکار با تعریف و تمجید و زبان ریختن قالب پنیرش را گرفت

8- کمپین حمایت از حرف " پ" و"ژ" که هیچوقت جای ثابتی در کیبوردهای کامپیوتر ندارند و مجبورند کلی بد و بیراه تحمل کنند دربرابر سازندگانشان.

و کلی کمپین دیگر که هرشخصی بنابرضرورت های قومی، فامیلی، محلی، زمانی، مکانی و .... می تواند تشکیل دهد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٨-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها