سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رفع پوست کلفتی با سوسک درمانی/طنز

ما در کشورمان یک رئیس داریم با نام کفاشیان که هرکاری دلش خواسته انجام داده است، مثلا کل تیم های رده پایه فوتپال را کله پا کرده، اما مثل مرد می آید جلوی دوربین می ایستد و فقط میخندد به این میگویند مدیر، نه مدیران کره ای، شما حتی ارباب یونتابا هم نیستید.

«آبتین مهرگان» طنزنویس روزنامه «ابتکار» نوشته است: آدم یک چیزهایی از این کره ای ها میشنود که تا ته اعماق وجودش به سوزش می اُفتد. در خبرها آمده بود که مدیر یک شرکت هواپیمایی در کره جنوبی بخاطر یک تاخیر 20 دقیقه ای، آمده و با وقاحت تمام استعفا داده است. یکی نیست به این مدیر کره ای بگوید خجالت نمیکشی فقط بخاطر 20 دقیقه تاخیر استعفا میدهی؟ در کشور ما هواپیما کله پا میشود مدیر شرکت عین خیالش نیست، حالا بخاطر یک تاخیر بیست دقیقه ای باید استعفا داد؛ آدم اگر دِق هم بکند باز کم است آبروی هرچی مدیر را برده اید.
 
مطمئنا این استعفاها از بی دین و ایمانیست. شاید بهتر باشد مدیران کره ای یک دوره مدیریتی در کشور ما ببنیند تا پوست کلفت بشوند. البته برخی از کارشناسان تغذیه بر این باورند که مصرف بیش از حد سوسک، بدن را از پوست کلفتی در می آورد و باعث این سوسول بازی ها میشود. خُب بهتر است مسئولان صنف 'چگونه استعفا ندهیم' کشورمان، یک تفاهم نامه ای با دولت فخیمه کره امضا بکنند تا خدای ناکرده این سوسول بازی ها از شرق آسیا به غرب آسیا نفوذ نکند.

خدا را شکر ما در همه رده های مدیریتی انسانهایی داریم که دست به هرکاری میزنند تا استعفا ندهند. فکرش را بکنید اگر همین پرایدی که از کره به کشور ما آمده است اگر این همه آمار مرگ ومیر در کشور کره داشت، حتما مدیران کره ای قتل عام به راه می انداختند. ما یک انتظار دیگری از مدیران کره ای داشتیم، این همه رسانه ملی ما دارد فیلم های کره ای پخش میکند تا فرهنگشان را به ما نشان دهد حالا اینها اینگونه برخورد میکنند کلی در کشور روی نشان دادن فرهنگ کره کار شد، کلی تلاش شد تا از جومونگ الگو برداری شود حالا یک مدیر ضعیف کره ای اینگونه دارد با آبروی جومونگ بازی میکند، جومونگ برای ما نماد استقامت شده است خواهش میکنیم با آبروی جومونگ و سوسانا بازی نکنید.

 

ما در کشورمان یک رئیس داریم با نام کفاشیان که هرکاری دلش خواسته انجام داده است، مثلا کل تیم های رده پایه فوتپال را کله پا کرده، اما مثل مرد می آید جلوی دوربین می ایستد و فقط میخندد به این میگویند مدیر، نه مدیران کره ای، شما حتی ارباب یونتابا هم نیستید. شما ببینید این رئیس حتی نمیتواند یک سرمربی انتخاب کند اما با چند لبخند سر صندلیش مینشیند و تکان هم نمیخورد.البته شاید پوست کلفتی زیاد هم خوب نباشد، پوست کلفتی بیش از حد هم باعث کمبود ویتامین E بدن میشود، بهتر است یک مقدار از این غذاهای کره ای به برخی از مدیرانمان بدهیم تا سختی پوستشان یک مقدار پایین بیاید اگر به مرز یک معذرت خواهی هم برسد کافیست.

 

اصلا میشود تبادل غذا کرد ما بیایم برای مدیران کره ای پالم بدون شیر یا از این سوسیس و کالباسهایمان که همه جور گوشتی در آنها پیدا میشود برای آنها بفرستیم و از کره هم به مقدار لازم سوسک وارد کنیم. البته باید سوسکها توسط یک پزشک آنهم به مقدار تعیین شده تجویز شود که خدای ناکرده با نسل مدیران استعفایی مواجه نشویم و بتوانیم بدون دادن تلفات سر وتهش را هم بیاوریم. اغمایتانیم....

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٣, ١٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها