سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک عدد معاون اول پیدا شده، نشانی بدهید و تحویل بگیرید (طنز)

بروز شده : ۶-١١-١٣٩٣, ١٠:۴۶    نسخه چاپی    
سخنگوی حزب اون گوشه وسط: محمدرضا رحیمی؟ خیلی اسمش آشناس! یه دقیقه صبر کن! بغل دستیم تو کلاس اول؟ نه نه اون نبود، آقا ایشون که میگی احتمالا سرکوچه کبابی نداره؟

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

پس از اعلام حکم معاون اول رئیس جمهور سابق درصدد مصاحبه با برخی چهره های سیاسی، اجتماعی، ورزشی، هنری، نفتی، گازی و .... برآمدیم که سوال واحد ما از همه این افراد این بود: « آیا معاون اول رئیس جمهور سابق را می شناسید؟»

عضو جبهه همیشه نگران: من اون موقع  ییهو نگران سلامتیم شدم و رفتم آب بخورم، اصلا تو سالن نبودم که شخص مورد نظر شما رو دیده باشم، اِ‏ دیدی چی شد؟ الانم ییهو نگران سلامتیم شدم، من برم آب بخورم.

سخنگوی حزب اون گوشه وسط: محمدرضا رحیمی؟ خیلی اسمش آشناس! یه دقیقه صبر کن! بغل دستیم تو کلاس اول؟ نه نه اون نبود، آقا ایشون که میگی احتمالا سرکوچه کبابی نداره؟

مدیرمسئول روزنامه کهکشان: عوامل داخلی استکبار در کنار جورج واشنگتن و ملوان زبل، این دوعنصر صهیونیست تلاش دارند تا با استفاده از دفتر مشق لئوناردو داوینچی که همگان به نقش وی در کودتای 28 مرداد واقف اند، و با بهره گیری از نام یک فردی که می گویند قبلا معاون اول بوده و اما روزنامه کهکهشان اسناد معتبری دارد که وی هنوز به دنیا هم نیامده، شرایط داخلی کشور را به هم بریزند.

تیتر یک همون روزنامه هه که خیلی مودبه: ساکت بینیم بابا....

نماینده خوش خط مجلس با انگشتان نگاریده شده: دولت قبل اصلا معاون اول نداشت بس که همه برای خدمت به مردم همدل بودن و کسی دنبال منصب نبود، این القابی مثل رئیس جمهور و معاون اول و سخنگوی دولت و وزیر را هم دولت سازندگی و اصلاحات برای تضعیف ارزش ها ایجاد کردند.

فعال سیاسی خوشحال: ای بابا! چرا با الفاظ بازی می کنید؟ بازی اسم فامیله؟؟؟؟

یکی دیگه از نماینده های همیشه در صحنه: معاون اول سابق رو ول کن، وزیر علوم سابق کجاست؟ اون و برای استیضاح بچسب!

رئیس سابق مغموم:  نمی شناسمش کی؟!

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٩٣, ١٠:۴۶

   

پر مبحث ترین ها