سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کودتای زیست محیطی ریزگردها برای فتح بهارستان (طنز)

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در یک محفل خصوصی که گویا جشن تولد خواهرزادش بود اعلام کرد: انقدر نباید به پرزیدنت اوباما ایراد گرفت، اوباما نه برای برنامه هسته ای، که با یکسری موجودات هسته ای برای صندلی های پارلمان ایران برنامه دارد.

 

 

کودتای زیست محیطی ریزگردها برای فتح بهارستان (طنز)

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

همزمان با اینکه معصومه ابتکار طی یک عملیات مخفی با حمایت سازمان سیا و موساد، و منابع مالی میلیاردی کنگره آمریکا عده ای ریزگر آشوب طلب را اجیر کرده تا وارد کشور شوند و بروند در بدن مردم، وزیر بهداشت که از همین حالا با برخی مثلا رفتارهای مسئولانه پیگیر همه چیز شده تا احزاب دلسوز کشور برای انتخابات آینده انتخابش کنند اما کورخوانده چون پایداری ها گول این رفتارهای عوام پسندانه را نمی خورند و کاندیداهای خاص خودشان را دارند، گفت: «لطفا مساله ریزگردها را سیاسی نکنیم.» به همین دلیل ما که خیلی پیگیر مسائل کشور هستیم احساس میکنیم برخلاف ظاهر سازی مشاور خانم ابتکار که در یک جمله گفته بود:« وزیر بهداشت نخود هرآشی است»، این ها فقط ظاهر قضیه است و اون پشت مشت ها توطئه ای توسط این دونهاد + عوامل خارجی+ ترویست های داعش+ عوامل گول خورده داخلی و لابی منافقانه سرنتی پیتی در حال شکل گیری است.

 

ریزگردها چه کسانی هستند چگونه وارد کشور شدند؟

ریزگردها عده ای جوان بیکار و بدون هدف غربی بودند که براساس آخرین گزارش های رسیده از سوی خبرنگاران واحد مرکزی خبر در رم و لندن، کارتن خواب بودند و در گروه های شیطان پرستی عضو بودند همزمان با روی کارآمدن دولت یازدهم به سفارت خانه های کشور مراجعه کردند و با اسم نویسی و آگاهی از لبخندهای بی مورد وزیر امورخارجه این دولت، آرام آرام به سمت مرزهای ایران سرازیر شدند. در مرحله بعدی یک شب که همه در خواب بودند سایه ای در نزدیکی مرزهای جنوب دیده شد. اگر گفتید آن سیاهی چه کسی بود؟ درست متوجه شدید، معصومه ابتکار به کمک چند تن از مشاورینش، وزیر بهداشت ( شاید باورتان نشود ولی مدارک حضور ایشان در دفتر روزنامه کهکشانی، اتاق سردبیر، گوشه سمت چپ گاوصندوق موجود است)، رضا فرجی دانا و دوتن از مشاورینش، علی مطهری و یک نفری که خیلی معلوم نبود چه کسی است اما ما حدس می زنیم یاسر هاشمی رفسنجانی است درهای مرزهای جنوب را به زور اما بی سرو صدا باز کرده و این ریزگردهای اجیر شده را وارد کشور کردند.

 

برنامه ریزگردها برای آینده چیست؟

با استناد به همان مدارک در دفتر روزنامه کهکشان که خدمتتان عرض کردیم، برنامه ریزگردها چیزی جز رسیدن به صندلی های بهارستان با یک کودتای زیست محیطی نیست. حرف های وزیربهداشت هم مبنی بر سیاسی نکردن این ماجرا کلا فیلم است. براساس اسناد موجود و اعترافات جان ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در یک محفل خصوصی که گویا جشن تولد خواهرزادش بود اعلام کرد: انقدر نباید به پرزیدنت اوباما ایراد گرفت، اوباما نه برای برنامه هسته ای، که با یکسری موجودات هسته ای برای صندلی های پارلمان ایران برنامه دارد.

براساس این نقشه شوم، ریزگردها ابتدا یک حمله ناگهان به شهرهای خوزستان خواهند داشت که هیچ کسی جز محسن رضایی در برابرشان نخواهد ایستاد، ولی بعد از یک مدت ایشان هم خسته می شود و می رود در سایه تا هوایی عوض کند که ریزگردهای از این فرصت استفاده کرده و می روند سمت ایلام، پس از ایلام نوبت به کهکیلویه و بویراحمد می رسد که براساس اعلام سازمان هواشناسی می بینید که رسید، و احتمالا بعدش با هماهنگی برخی فرمانداران و استانداران جنوب شرق و مرکز کشور وارد همه استان شده و تا خود خود آذربایجان شرقی و رود ارس هم پیش بروند. البته هم اکنون برنامه فقط تا یزد و اصفهان است و از آبان سال آینده حرکت اصلی این کودتای زیست محیطی به سمت بهارستان کلید خواهد خورد.

 

حالا باید چه کار کرد؟

چه کار باید کرد؟ چه کار می توان کرد؟ این کودتا ریخته شده و شاید، الکی امید نبندید، گفتم شاید یک باد بهاری از یک سمتی برای عدالت ورزی بوزد و چند حزب دلسوز وارد عمل شوند و پایدارانه بتوانند جلوی این کودتا را بگیرند، این هم فقط در حد یک فرضیه است که با بازگشت  هاله های نور مارا امیدوار کرده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٣, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها