سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه به شدت تاثیرگذار کفاشیان به کی روش (طنز)

کی روش عزیزم! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟ وقتی روشنی چشم هایت، در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود،

نامه به شدت تاثیرگذار کفاشیان به کی روش (طنز)

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

علی کفاشیان طی نامه ای که برای کی روش ایمیل کرد نوشت: «آقاي كی روش، شما مي‌دانيد چه خاطرت بسيار شيريني با هم داشته‌ايم. ما مي‌خواهيم اين موفقيت و ارتباط ادامه‌دار باشد. ما 4 سال قرارداد داريم و مي‌خواهيم ادامه بدهي. اگر مصر هستيد كه راهي براي جدايي پيدا كنيد، طبق مأموريتي كه هيأت‌رئيسه فدراسيون فوتبال داده، با توجه به بندبند قرارداد عمل خواهيم كرد.»

و اما ادامه نامه علی کفاشیان که ما خیلی اتفاقی در یک شیشه در بسته کنار ساحل دریاچه چیتگر پیدایش کردیم:

کی روش جان! عزیز دل برادر!‌ یادت می آید چه روزهایی با هم داشتیم که هیچ رئیس فدراسیونی با سرمربی تیم ملی اش نداشته؟ یادت می آید آن غروب پاییزی را که با هم در میدان انقلاب فلافل خوردیم؟ هی میخواستی حساب کنی و من نمی گذاشتم و آخرش فروشنده گفت آقا زودباش ما کاروزندگی داریم و نهایتا تو از دخالت فلافل فروش در رابطه ما ناراحت شدیا و از مغازه بیرون رفتی؟ ها؟ یادت هست؟ من که هیچ وقت آن جگرکی نبش ترمینال جنوب را فراموش نمی کنم.

 کی روش جان! حتی اگر این ها یادت نمی آید چگونه می خواهی سفرمان به شمال و آن جوجه کباب ها را فراموش کنی؟ قایق سواری که من دریا زده شدم و تو کلی نصیحتم کردی که زشت است جلوی مردم بالا نیاور! چقدر باحال بود که رفته بودیم ماهیگیری و تو مثل همیشه روی کارت تمرکز کرده بودی و من هم مثل همیشه می خندیدم و این خنده ها حسابی روی اعصابت بود و با اولین پرواز برگشتی تهران. چطور می خواهی شب یلدا را با هیئت مدیره فدراسیون یا چیدن سفره هفت سین در سالن گردهمایی های فدراسیون  فراموش کنی؟ آیا سزاوار است که بروی و من را با همه این خاطرات تنها بگذاری؟

کی روش عزیزم!  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟ وقتی روشنی چشم هایت، در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود،

 با من بگو از لحظه لحظه های مبهم سرمربی گری ات، از تنهایی معصومانه دست هایت…آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت و در گیر و دار ملال آور دوران زندگی ات، حقیقت زلالیِ دریاچه آب های نقره ای نهفته بود؟

کی روش جان! اکنون آمده ام تا دست هایت را، به پنجه ی طلایی خورشید دوستی بسپاری، در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی! و اینک «آنه»، ببخشید کی روش!

شکفتن و سبز شدن در انتظار توست … در انتظار توست … لذا برای آخرین بار ازت خواهش دارم که شیطان و خرش را بی خیال شوی و بمانی که زندگی بدون تو معنایی ندارد. چگونه دلت می آید از جدایی بگویی در حالی که حتی نادر و سیمین هم آخرش معلوم نشد واقعا جدا شدند یا نه و بچه به کدامشان رسید! پس پای روی قلبم نگذار و بمان تا بمانم! لابد میدانی که تا شقایق هست‏، زندگی باید کرد....برای چند لحظه تصور کن که من شقایق هستم! حداقل به خاطر من بمان!

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩۴, ١٠:۴٢

   

پر مبحث ترین ها