سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعبیه تحصیل کرده ها روی جفت تخم چشمای جامعه (طنز)

به تعدادی روانشناس با مدرک دکتری به بالا برای ارائه خدمات مشاوره در مرکز استعدادیابی کودکان مستعد به بادکنک سازی با آدامس نیازمندیم.

 

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

یک شرکت تجاری در یکی از روزنامه ها آگهی داده است که : «به یک خانم منشی تمام وقت فوق لیسانس یا دکتری علوم اجتماعی یا مدیریت بازرگانی با سابقه کار مفید نیازمندیم.»

 آگهی بالا نه تنها به خوبی نشان دهنده این است که برخی کارفرماهای امروز جامعه ما تا چه حد به مدرک متقاضی کار توجه ویژه دارند و با نگاه ویژه خود چطور می توانند از استعدادهای برتر بیشترین بهره وری را حاصل و باعث توسعه کشور، محل کار خود و استعداد های برتر شوند، بلکه نشان دهنده این است که چقدر قشر تحصیل کرده جامعه با برنامه ریزی دقیق مسئولان دقیقا در جایی که باید مشغول به کار هستند.

سایر آگهی های استعداد برتر کشف کن و حالش و ببر:

  • یک آشپزخانه برای تولید دیزی در سه سوت از فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی و دامپزشکی استخدام به عمل می آورد. اولویت با آن ها که عینک دارند.
  • به تعدادی روانشناس با مدرک دکتری به بالا برای ارائه خدمات مشاوره در مرکز استعدادیابی کودکان مستعد به بادکنک سازی با آدامس نیازمندیم.
  • برای دیدن دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کلیه فارغ التحصیلان رشته های مختلف در مقاطع مختلف و از دانشگاه های گوناگون برای پذیرفته شدن در دو منصب بخش بایگانی شرکت صادرات و واردات جاسوئیچی اسکلت و قلب ازچین، لطفا به سایت ما مراجعه کنید.
  • به تعدادی استعداد درخشان و دانشجوی شاگرد اولی مقطع فوق لیسانس تربیت بدنی جهت هل دادن خودروهای با باطری ضعیف در یکی از خیابان های اصلی شهر تهران نیازمندیم، ضمنا از محل خواب و بیمه و حقوق مکفی هم فعلا تا سه ماه خبری نخواهد بود.
  • به تعدادی فارغ التحصیل تاریخ با گرایش های مختلف جهت قرائت قصه های شبانه از تاریخ اصیل ایران نیازمندیم، سرویس ایاب و ذهاب به مناطق مختلف کشور هم تامین می شود.
  • به تعدادی خانم دارای مدرک مهندسی صنایع، شیمی، تغذیه و زیست شناسی با سابقه کار 10 ساله و سلیقه خوب جهت همکاری در بوفه یک دانشگاه و دو مدرسه ابتدایی نیازمندیم.
  • به یک دانشجوی رشته روابط عمومی یا حداقل روزنامه نگاری به صورت 24 ساعته جهت تعریف و تمجید از رئیس یک شرکت تجاری نیازمندیم. متقاضیان لطفا از صف بیرون نزده و حاشیه سازی نکنند تا نوبت مصاحبه شان برسد.
  • آزمون استخدامی از فارغ التحصیلان رشته های مختلف علوم پایه جهت همکاری با یک نجاری و فنر سازی به عمل می آید، متقاضیان برای تهیه شماره داوطلبی مبلغ 120 هزار تومان را به شماره حساب ما واریز کنند.

 

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩۴, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها