سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خب حق دارن طلاق می گیرن... (طنز)

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩۴, ١٠:٢٣    نسخه چاپی    
چرا کسی به من حق نمیده که بخوام حقوق زنم برسه به 2 میلیون؟ یا زودتر ماشین بخره از این کرایه تاکسی ها راحت شم؟ یا مثلا زودتر خونه بگیره از این بی جا و مکانی راحت بشیم؟ بابا منم آدمم!

 

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

همانطور که همه می دانید در حال حاضر براساس آمار رسمی در هر دقیقه کلی طلاق در کشور روی می دهد. البته نمی توان همه آن ها را بدون دلیل دانست و به جای طرفین قضاوت کرد اما وقتی تیتر اخبار حوادث می بینی دلیل طلاق برخی به شرح اینکه« همسرم بلند خمیازه می کشید، جدا شدم» یا « همسرم آروم غذا می خورد‏، جدا شدم» و ... آمده است، خب احتمالات دیگری هم به ذهنتان می رسید که بشوند دلیل برای این همه طلاق که امروز شاهدش هستیم:

  • زنم با سرعت بسیارکمی سوزن نخ می کند و این درحالی است که من فردی هستم با جوراب هایی که مدام سوراخ اند و دکمه های لباس هایی که همیشه افتاده اند، پس ما تفاهم نداریم و لطفا صیغه طلاق را بخوانید.
  • بچه خواهر شوهرم که خیلی هم شبیه مادرش است بسیار بیش فعال بوده و همچنین دهانش هم خیلی بو می دهد، لذا احساس می کنم اگر بچه دار شویم بچه ما هم به وی خواهد رفت، من دیگر تحمل این زندگی را ندارم.
  • من یک مشکل بزرگ با همسرم دارم، وقتی توی رستوران نشسته ایم دوست دارم او هم مثل من چنگال را با دست چپ بگیرد اما هرکار می کنم زیربار نمی رود و می گوید تو خود رایی، آیا واقعا این خودرایی است؟ بد است که می خواهم شبیه به هم باشیم؟ عین خیلی از زوج های دیگر، مثل خواهرم و شوهرش، برادرم و همسرش، مادرم و پدرم و باقی اعضای فامیل؟ ها بد است؟
  • هزار بار به زنم گفتم وقتی خانواده من را می بینی بیشتر لبخند بزن، اصلا دهانت هی باز باشد، هی صدای خنده ازت بشنوم، تو چیکار داری که مادرم از غذایت در جمع بد می گوید یا خواهرم هی می خواهد یک متلکی راجب به خیاطی ات بگوید؟ تو لبخندت را بزن، آقای قاضی! چون زنم حرفم را گوش نمی دهد ما باید از هم جدا شویم.
  • آقای قاضی دردم را پیش چه کسی بگویم؟ باور کنید دیگر تحمل این همه خشونت را ندارم؟ دیگر به اینجایم ( اشاره به گردن) رسیده، من مگر آدم نیستم؟ زن نیستم؟ بابا جان دلم نمی خواهد شوهرم کله پاچه بخورد، یا سالی سه بار صبح های جمعه با بوی کله پاچه از خواب بیدار شوم، متوجه هستید؟ مگر گناه کردم که زنش شدم؟ شما فکر کردید خشونت علیه زنان فقط یعنی کتک زدن؟ نخیر، شما چه میدانید زنی که بوی کله پاچه را تحمل می کند چه آسیب های روحی را باید تحمل کند؟
  • دیگه برام آبرو نگذاشته، مردم زن دارم ما هم زن داریم، مادر بزرگ من بهتر از این میتونه ماشین و از تو پارکینگ در بیاره، خواهش می کنم اینطوری نگام نکن، بله که ماشین از پارکینگ درآوردن خیلی مهمه، اگه این مهم نیست دیگه چی مهمه؟ تا حالا شده جلوی چند تا از دوستات و خانوم هاشون زنت حتی نتونه ماشین رو دنده عقب برونه یا از پارکینگ ویلا بیاره بیرون؟ نشده نه؟ نشده که من و اینطوری نگاه می کنی. امیدوارم یه بارم شده تجربه کنی تا بفهمی چقدر تحقیر کننده است. ما دیگه نمی تونیم با هم ادامه بدیم، همین و بس.
  • آقای قاضی، منم مرد هستم، با کلی امید اومدم شوهر این خانم شدم، هزار تا آرزو داشتم، وگرنه خونه مادرم می موندم و پادشاهی می کردم، چرا کسی به من حق نمیده که بخوام حقوق زنم برسه به 2 میلیون؟ یا زودتر ماشین بخره از این کرایه تاکسی ها راحت شم؟ یا مثلا زودتر خونه بگیره از این بی جا و مکانی راحت بشیم؟ بابا منم آدمم!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩۴, ١٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها