سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فیلم باید همرنگ «اخراجی ها» باشه و بس (طنز)

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩۴, ٠٩:۴٩    نسخه چاپی    
مردم رفتن تلویزیون رنگی و ال سی دی خریدن که تصاویر و واضح ببینن، بعد ما تیزر سیاه و سفید پخش کنیم؟ تازه اینطوری میشه شیک و سیاه نما! دیگه بدتر، عین کافه ها...

 

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

به گفته پخش‌کننده فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟»؛ صداوسیما با این دلیل که این فیلم "سفید" و شیک است؛ از پخش تیزر امتناع کرد.

همین  خبر باعث شد ما خیلی به سینما و فیلم سازی علاقه مند بشیم. لذا رفتیم و فیلم ساختیم و بعدش رفتیم صدا و سیما تا برای پخش تیزر فیلم مذاکره کنیم:

 

ما: سلام، تیزر را دیدید؟ حالا میشه از شبکه های مختلف پخش کنید؟ هرچقدر پولش باشه می دهم.

 

صدا وسیما: بله تیزر را دیدیدم، اما فیلم شما خیلی سفید و شیک، نمیشه پخش کرد، اینجا خانواده زندگی می کنه و روشنفکربازیا خریدار نداره، برو اصلاحش کن.

 

روز بعد:

 

ما: حالا چی؟ هنوز هم نمی شود پخش کرد؟

 

صدا و سیما: نه، فیلم رو اگرچه اصلاح کردی اما فیلم حالت صورتی شد، یعنی لوس شد، برو اصلاحش کن.

 

روز بعد:

 

ما: حالا چی؟

 

صدا و سیما: نه آقا این چه اصلاحی بود؟ زدی فیلم و سبز و آبی کردی، کلا دهاتی شد رفت، دقت کن این فیلم را در چه قرنی داری پخش می کنی. یه ذره نمادهای مدرنی، پست مدرنی، چیزی لااقل.

 

روز بعدش:

 

ما: آقا فیلم رو پرکردم از نمادهای پست مدرن، دیدین؟

 

صدا و سیما سی دی فیلم را پرت می کند روی میز و می گوید: این چه مسخره بازی بود درآوردی، فیلم سینمایی بود یا خاله شادونه؟ تمام فیلم بنفش با خال خال های نارنجی بود. اصلا دیگه پخشش نمی کنم.

 

ما: خب برادر من بگو فیلم چه رنگی باشه خوبه؟ بدم سفیدش کنن؟

 

صدا وسیما  با غیظ: باز گفت سفید!

 

ما: خب بدم سیاه کنن؟

 

صدا و سیما: سیاه نمایی؟

 

ما: سیاه و سفید چی؟ فکر کنم دیگه عالی بشه.

 

صدا و سیما دستش را به نشانه ناامیدی می گذارد روی پیشانی می گوید: مردم رفتن تلویزیون رنگی و ال سی دی خریدن که تصاویر و واضح ببینن، بعد ما تیزر سیاه و سفید پخش کنیم؟ تازه اینطوری میشه شیک و سیاه نما! دیگه بدتر، عین کافه ها!

 

ما: خب شما بگید من چه گِلی به سرم بگیرم؟

 

صدا و سیما بلند می شود و می رود از دکور اتاق یک سی دی که رویش تصویر فیلم اخراجی های 12 است در می آورد و می گوید: اگه بتونی یه کار کنی همرنگ این بشه خوبه، میتونم برات یه کاری کنم. تازه بعد از اکران عمومی قول میدم به صورت های مختلف پیام بازرگانی، فیلم مستند، برنامه علمی، پخش زنده، بخش خبری با گزارش ویژه، سریال شبانه، فیلم داستانی دو قسمتی، برنامه خردسالان، برنامه نوجوانان و جوانان، مصاحبه تلویزیونی و میزگرد جامعه شناسانه هم پخشش کنم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩۴, ٠٩:۴٩

   

پر مبحث ترین ها