سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماندلا و کیم جونگ اون در صدر و ذیل لیست

10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013

واژه "نوزاد سلطنتی " که در واقع نتیجه تازه متولد شده ملکه بریتانیا است که در سال جاری میلادی متولد شد،هفتمین کلمه پر جستجو در سال جاری میلادی شده است.
عصر ایران: شرکت گوگل که بزرگ ترین موتور جستجوی اینترنتی در جهان است، 10 نام پرجستجوی سال 2013 از این موتور جستجو را معرفی کرد.

در صدر این لیست نام نلسون ماندلا رهبر فقید جنبش ضد آپارتاید آفریقای جنوبی قرار دارد که اخیرا و کمتر از دو هفته پیش در اثر عارضه عفونت شدید ریوی در 95 سالگی چشم از جهان فروبست.
 10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013


گوگل اعلام کرده مرگ ماندلا رقم جستجوی او در این موتور جستجو را به طور بی سابقه ای افزایش داده است و کاربران بیشتر به دنبال خواندن زندگی نامه و جزییات مراسم تدفین او بوده اند.

2- در جایگاه دوم لیست نام " پاول واکر " هنرپیشه معروف هالیوود دیده می شود که ماه گذشته در اثر یک تصادف شدید رانندگی در منطقه " بورلی هیلز" لس آنجلس جان خود را از دست داد.
 10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013


3- سومین نام پرجستجوی گوگل در سال 2013 " آیفون اپل 5 اس" بوده است.

4- " کوری مونتیت" بازیگر مشهور هالیوود که در تابستان سال جاری در اثر سوء مصرف مواد مخدر در هتلی در ونکوور کانادا در 31 سالگی درگذشت.
 10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013


5- رقص " هارلم شیک" که در سال های گذشته در فضای مجازی تبدیل به سوژه ای پر خبر شده است در پنجمین جایگاه این لیست قرار دارد

6- در جایگاه ششم حادثه انفجار در دو ماراتن شهر بوستون آمریکا (در آوریل سال جاری میلادی) قرار گرفته است

7- واژه "نوزاد سلطنتی " که در واقع نتیجه تازه متولد شده ملکه بریتانیا است ، هفتمین کلمه پر جستجو در سال جاری میلادی شده است.
 10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013


8- گوشی های" سامسونگ گالکسی اس 4" هشتمین عبارت پر جستجوی گوگل بوده است

9- دستگاه های پلی استیشن سونی اس 4

10 - قدرت نمایی کیم جونگ اون رهبر جوان کره شمالی در ماه های اخیر به ویژه برکناری و اعدام دومین فرد قدرتمند این کشور از سوی رهبر کره، نام این کشور را در ماه آخر سال تبدیل به دهمین واژه پرجستجوی گوگل کرده است.
 10 واژه پرجستجوی گوگل در سال 2013

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٢, ١١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها