سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قول آنلاین وزیر ارتباطات به کاربران

بروز شده : ١-١٠-١٣٩٢, ١٣:٣۵    نسخه چاپی    
طی هفته های اخیر کار جدی درزمینه توسعه زیر ساخت های ارتباطی در کشور انجام گرفته است براساس پروژه های تعریف شده تا ابتدای سال آینده امید داریم که با افزایش کیفیت مواجه شویم؛ در این راستا راهکارهایی که برای کاهش قیمت اینترنت و افزایش کیفیت آن اتخاذ شده را به گونه ای ساماندهی خواهیم کرد که کاربران این تغییرات را ملموس احساس کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین ارتباط آنلاین خود با مخاطبان شبکه های اجتماعی داخلی به کاربران اینترنت قول داد که راهکارهایی برای کاهش قیمت اینترنت و افزایش کیفیت آن اتخاذ کرده و این موضوع را به گونه ای ساماندهی کند که کاربران این تغییرات را ملموس احساس کنند.

به گزارش مهر، محمود واعظی بعدازظهر روز گذشته برای دومین بار به صورت آنلاین در 4 شبکه اجتماعی کلوب دات کام، زیگور، تبیان و آپارات حضور یافت تا با کاربران این شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کرده و نقطه نظرات و پیشنهادات آن را بشنود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با افزایش دسترسی ها و ورود نسل های جدید مخابراتی شاهد رونق بیشتر کسب و کار در این حوزه خواهیم شد اظهار داشت: از نقطه نظرات و پیشنهادات ارائه شده از سوی کاربران شبکه های اجتماعی، بهره لازم را خواهیم برد.

وی گفت: طی هفته های اخیر کار جدی درزمینه توسعه زیر ساخت های ارتباطی در کشور انجام گرفته است براساس پروژه های تعریف شده تا ابتدای سال آینده امید داریم که با افزایش کیفیت مواجه شویم؛ در این راستا راهکارهایی که برای کاهش قیمت اینترنت و افزایش کیفیت آن اتخاذ شده را به گونه ای ساماندهی خواهیم کرد که کاربران این تغییرات را ملموس احساس کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با وضعیت سرویس دهی اپراتورها در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: رسیدگی و پیگیری بر عملکرد اپراتور ها را در دستور کار داریم و از سوی دیگر درصدد توسعه زیرساخت ها هستیم تا برای ارائه سرویس بهتر سرویس دهندگان با مشکلی مواجه نباشند.

واعظی در خصوص تصمیم وزارت ارتباطات مبنی بر کاهش قیمت پهنای باند و ارائه تخفیف 25 درصدی به شرکت های PAP نیز گفت: دوستان تلاش دارند توافقاتی با شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت داشته باشند تا این تخفیف به گونه ای اعمال شود که مشترکان سرویس اینترنت این کاهش قیمت را به صورت ملموس احساس کنند.

واعظی در ارتباط با افزایش کیفیت سرویس اینترنت پر سرعت مخابرات و لزوم نظارت بر این سرویس با اشاره به ضرورت وجود بازار رقابتی و نتایج آن در افزایش کیفیت خدمات گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کمیته ای به منظور بررسی کیفیت سرویس هایی که مردم دریافت می کنند دارد و نتایج آن قابل پیگیری است.

وی در ارتباط با موضوع تشعشعات امواج رادیویی و مضرات آن نیز با تاکید بر اهمیت این موضوع و پیگیری تعهدات نسبت به عدم مضرات این امواج خاطر نشان کرد: کمیته ای در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شده که معاون وزیر بهداشت، معاون سازمان محیط زیست و معاون سازمان انرژی اتمی عضو آن بوده و در طول یک ماه و نیم اخیر در مناطق مختلف میزان تشعشعات را اندازه گیری کرده که نتیجه گزارشات اعلام می شود؛ در همین حال باید گفت که رئیس جمهور نیز تاکید زیادی بر حفظ سلامت مردم دارند و در خصوص تشعشعات نیز حاکمیت داشته و پیگیر هستند.

واعظی گفت: حمایت از پایان نامه های مقطع دکترا با موضوعات مرتبط در مرکز تحقیقات مخابرات ایران دنبال می شود؛ با توجه به کثرت پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به سیاست ها اگر پایان نامه ای در راستای سیاست ها باشد مورد حمایت قرار می گیرد و دانشجویان می توانند به مرکز تحقیقات مخابرات مراجعه کنند.
وزیر ارتباطات در خصوص حضور سایر سیاستمداران در شبکه های اجتماعی داخلی گفت: به دکتر روحانی رئیس جمهور گزارش حضور خود را در شبکه های اجتماعی را داده ایم و به حضورشان در این شبکه ها امیدواریم.

وی سرویس دهی به مناطق محروم را جز اولویت های این وزارت دانست و در پایان اظهار امیدواری کرد که تعامل خود را با شبکه های اجتماعی ادامه داده و دو هفته آینده نیز در این شبکه ها به صورت آنلاین با کاربران در تماس باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩٢, ١٣:٣۵

   

پر مبحث ترین ها