سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرفروش‌ترین گوشی ویندوزی جهان

بروز شده : ٢-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵۵    نسخه چاپی    
گوشی هوشمند Lumia 520 که فوریه گذشته در "کنگره جهانی تلفن همراه 2013" وارد بازار شد و هم‌اکنون یک سال از زمان حضور آن می‌گذرد، در این 12 ماه به پرفروش‌ترین محصول نوکیا تبدیل شده است و بیش از یک‌سوم گوشی‌های هوشمند ویندوزی فروخته شده در جهان هم Lumia 520 بوده‌اند.
گوشی هوشمند Lumia 520 که فوریه گذشته وارد بازار شد، در این ۱۲ ماه به پرفروش‌ترین محصول نوکیا تبدیل شده است و بیش از یک‌سوم گوشی‌های هوشمند ویندوزی فروخته شده در جهان هم Lumia 520 بوده‌اند.

به گزارش تِکی‌نیوز، شرکت تبلیغاتی AdDuplex در آخرین گزارش خود توضیح داد که سیستم‌عامل ویندوز فون 8 هم‌اکنون روی بیش از 80 درصد گوشی‌های هوشمند اندرویدی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در این میان پرفروش‌ترین گوشی هوشمند جهان مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون Lumia 520 محسوب می‌شود.

به دنبال اقدامات اخیر مایکروسافت مبنی بر فراهم کردن شرایطی برای استفاده از ویندوز فون 8 روی تمام گوشی‌های ویندوزی، این سیستم‌عامل سهم خود را در بازار جهانی به میزان قابل ملاحظه افزایش داده است و این طوری که آمارها نشان می‌دهد، 80.3 درصد از تمام گوشی‌های هوشمند ویندوزی در بازار جهانی مبتنی بر آخرین نسخه از سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت فعالیت می‌کنند که این فرآیند نشان می‌دهد محبوبیت ویندوز فون 7 به سرعت در حال کاهش است.

پرفروش‌ترین گوشی ویندوزی جهانگوشی هوشمند Lumia 520 که فوریه گذشته در "کنگره جهانی تلفن همراه 2013" وارد بازار شد و هم‌اکنون یک سال از زمان حضور آن می‌گذرد، در این 12 ماه به پرفروش‌ترین محصول نوکیا تبدیل شده است و بیش از یک‌سوم گوشی‌های هوشمند ویندوزی فروخته شده در جهان هم Lumia 520 بوده‌اند.

این گوشی هوشمند در کشور آمریکا از طریق شرکت مخابراتی T-Mobile به دست کاربران جهانی می‌رسد و که البته با نام Lumia 521 شناخته می‌شود و با قرارداد مخابراتی به قیمت 90 دلار به فروش می‌رسد. تاکنون بیش از 10 میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که دو گوشی هوشمند Lumia 1020 و Lumia 925 تنها 3 درصد بازار گوشی‌های ویندوزی را در اختیار دارند و هنوز نتوانسته‌اند محبوبیت زیادی نزد کاربران جهانی کسب کنند.

انتهای پیام/آ
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921202000305#sthash.SKOz0B8h.dpuf
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵۵

   

پر مبحث ترین ها