سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دست‌های مرموز و خطرناک

البته تلاش برای فاصله انداختن بین شخصیت‌ها و یاران انقلاب از نظام مختص به این سه نفر نیست. از آنجا که اینان از شخصیتهای تأثیرگذار بین مردم هستند، توجه دشمنان بیشتر معطوف آنان شده است.

 

مرتضی داستانی

qom19dey@gmail.com

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی خمینی در مراسم گرامیداشت سالگرد آیت‌الله صالحی مازندرانی در سخنانی از تلاش‌های دست‌هایی در خارج و داخل کشور که می‌خواهند بین سیدحسن خمینی و رهبر معظم انقلاب جدایی بیندازند پرده برداشت.

 

نوه امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه دشمن نمی‌خواهد محبت و مودت متقابل بین ما و رهبری را ببیند اظهار داشت: دشمنان‌ ما نشسته‌اند که بین بیت امام و نظام اسلامی فاصله بیندازند و هر وقت سیدحسن خمینی با رهبری جلسه دارند از داخل و خارج از کشور دست به کار می‌شوند که بین او و رهبری جدایی بیندازند.

وی تصریح کرد: خانواده امام خمینی(ره) پشت رهبری بوده و هست و جدا کردن بیت امام و رهبری به سود منافقین و آمریکاست.

البته این اولین بار نیست که دلسوزی درباره تلاشهای دستهای مرموز برای جدایی یاران انقلاب هشدار می‌دهد. در این رابطه وزیر کشور نیز در سخنانی در مراسم معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی با بیان اینکه ما همه سرباز رهبری هستیم گفت: کسانی که دم از جدایی رهبری و رئیس جمهور می‌زنند جفا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور بارها تأکید داشته‌اند که دستورات مقام معظم رهبری باید در رأس امور باشد هشدار داد: نباید اجازه دهیم در کشور فضایی ایجاد شود که دشمنان رخنه کنند.

محمد هاشمی هم چندی پیش گفته بود: منافع برخی در جدایی هاشمی از رهبری است ولی هرچه تلاش کرده‌اند نتوانسته‌اند این دو نفر را از هم جدا کنند و درحال حاضر نیز به رغم اختلاف نظرهایی که وجود دارد نزدیک‌تر از این دو نفر به یکدیگر در کشور وجود ندارد.

البته تلاش برای فاصله انداختن بین شخصیت‌ها و یاران انقلاب از نظام مختص به این سه نفر نیست. از آنجا که اینان از شخصیتهای تأثیرگذار بین مردم هستند، توجه دشمنان بیشتر معطوف آنان شده است.

دشمنان در بزنگاه‌های مختلف سراغ شخصیت‌های دیگر هم رفته‌اند. در این ارتباط چند سال پیش به اتفاق جمعی از دوستان خدمت حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری بودیم، همین موضوع مطرح شد. ایشان تحلیل جالبی داشت که حیفم آمد در این نوشتار ذکر نکنم. آقای ناطق با تشبیه نظام و انقلاب به خیمه، رهبری را عمود و ستون آن دانست و در عین حال تصریح کرد: این عمود مقوم به ریسمان‌هایی است که از اطراف و اکناف خیمه را سرپا نگه‌داشته اند.
اگر عمود نباشد خیمه‌ای در کار نیست و اگر این ریسمان‌هایی که خیمه را محکم کرده‌اند نباشند، عمود تضعیف می‌شود. آقای ناطق با تشبیه کردن شخصیتهای نظام به این ریسمانها تصریح کرد: برخی با زدن شخصیتها به دنبال قطع این ریسمانها و تضعیف کردن ولایت فقیه و سرنگون کردن خیمه انقلابند.

متأسفانه بایستی اذعان نمود اگرچه دشمنان ما بواسطه هوشیاری شخصیتها و رهبری نتوانسته‌اند به خیمه انقلاب صدمه بزنند ولی توانسته‌اند حساسیت را از روی خود برداشته و حتی در برخی محافل و جریانها نفوذ کرده و آنها را با خود همراه کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩۵, ١٢:۵١

   

پر مبحث ترین ها