سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس کمیسیون امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قم:

عده‌ای به بهانه‌های کارشناسی برای شهر قم مشکل درست می‌کنند

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩۵, ٢١:۴٢    نسخه چاپی    
عضو شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی درباره بلوار پیامبر اعظم(ص) گفت: عده‌ای به بهانه‌های کارشناسی برای شهر مشکل درست می‌کنند

 مصطفی سعادت طلب در جلسه شامگاه شنبه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ابلاغ مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی درباره بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: واقعاً متأسف هستم که اعلام کنم کسانی که مردم قم را دیوانه خطاب کردند که در این مسیر حرکت می‌کنند خودشان آدم‌های احمقی هستند.

وی با اشاره به پیشینه طرح این بلوار افزود: آقایان ۲۰ سال پیش با پول خودشان خانه علما و بافت ارزشمند تاریخی را به بهانه اینکه می‌خواهیم مسیر مستقیم ایجاد کنیم تخریب کردند و الان همان افراد مدعی شده‌اند.

این عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: این احتمال وجود داشت که از خارج از بافت مسیر طراحی شود و این کار با اصول شهرسازی که الآن برای ما درباره آن مقاله می‌دهند، سازگاری بیشتری داشت.

وی گفت:  شهر قم میلیاردها تومان بابت بلوار پیامبر اعظم(ص) زیر قرض رفته است.

در تهران نشسته‌اند، برای قم تصمیم می‌گیرند

سعادت طلب افزود: آن کسانی که در تهران نشسته‌اند و برای قم تصمیم می‌گیرند نه از ما به شهر دلسوز هستند؛ نه سواد بیشتری دارند.

وی گفت: به بهانه‌های کارشناسی برای شهر مشکل درست می‌کنند اما یادمان نرفته که در قالب شرکت صبوران پول از تهران آوردند تا بهترین نقطه شهر را تخریب کنند. حالا جایی که آن‌ها تخریب کرده‌اند را ما باید دوباره بسازیم؟

این عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه آن آقایانی که در شورای عالی معماری و شهرسازی هستند، مشخص نیست به چه چیزی اعتقاد دارند، اظهار کرد: نمی‌شود در تهران بنشینند و فارغ از مشکلاتی که به وجود آورده‌اند برای مردم قم تصمیم بگیرند.

نمایندگان شهر قم وارد شوند

حسن بختیاری، نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم هم با اشاره به اینکه آنچه که ابلاغ شده به هیچ وجه تأمین کننده منافع شهر قم نیست، گفت: از نمایندگان شهر قم درخواست ما این است که در این موضوع ورود پیدا کنند.

وی افزود: یک سرمایه‌گذاری عظیمی در این پروژه انجام شده و شهرداری بابت این پروژه بدهکار است و امروز طرح این موضوعات از نظر مجموعه شورای قم قابل قبول نیست.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩۵, ٢١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها