سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با صدور پیامی؛

رئیس بنیاد شهید در گذشت پدر شهیدان زین الدین را تسلیت گفت

"حاج عبدالرزاق شیخ زین الدین" پدری بود که خالصانه برای رضایت حضرت حق از عزیزترین سرمایه‌های خویش گذشت تا ارواح قدسی آن طاهران ملکوت‌، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی‌مان باشند.
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت پدر شهیدان زین الدین را تسلیت گفت.

در پیام مسعود زریبافان آمده است: ارتحال ملکوتی " حاج عبدالرزاق شیخ زین الدین" پدر شهیدان سرافراز دوران دفاع مقدس مهدی و مجید در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلامی "صلی الله علیه و آله وسلم" و شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) نشانی از محبت این معلم عشق و ایثار به اهل بیت (علیهم السلام ) می‌باشد.

به روح این سفر کرده و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستیم.

در ادامه پیام رئیس بنیاد شهید آمده است: "حاج عبدالرزاق شیخ زین الدین" پدری بود که خالصانه برای رضایت حضرت حق از عزیزترین سرمایه‌های خویش گذشت تا ارواح قدسی آن طاهران ملکوت‌، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی‌مان باشند.

زریبافان در پایان پیام خود تصریح کرده است: اینجانب به نمایندگی از جامعه ایثارگری ضمن عرض تسلیت به امام زمان‌(عج)‌، نائب ایشان مقام معظم رهبری "مدظله العالی" ، امت حزب الله و شهید پرور و شما خانواده محترم از خداوند متعال علو درجات را برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت می‌نمایم. به یقین روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد گردید. (انشاء الله)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٨٩, ٢٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها