سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هوای قم گرم‌تر می‌شود

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٢, ١٠:٠۵    نسخه چاپی    
حداکثر دمای امروز 23 درجه و حداقل دمای هوای امشب 10 یا 11 درجه بوده و فردا با خنک شدن هوا حداکثر دما به 21 درجه و حداقل دما به 10 درجه کاهش پیدا می‌کند و شنبه و یکشنبه هفته آینده با گرم‌تر شدن هوا به 28 درجه سانتیگراد می‌رسد.
سرپرست اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌کل هواشناسی استان قم گفت: با گرم‌تر شدن هوای قم از روز جمعه حداکثر دما به 28 درجه خواهد رسید.

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قم اظهار کرد: هوای قم از بعد از ظهر امروز شاهد افزایش ابر و رگبار پراکنده خواهد بود و فردا نیز بارندگی کمی را خواهیم داشت که به تدریج با کاهش آن، هوای استان صاف خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوا امروز و فردا خنک باقی می‌ماند و از روز جمعه هوا گرمتر می‌شود و شنبه هوای صاف، آفتابی و گرمی را خواهیم داشت.

سرپرست اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌کل هواشناسی استان قم عنوان داشت: امروز بعد از ظهر مقداری وزش باد وجود دارد و فردا و پس فردا وزش باد آرام می‌شود.

وی با اشاره به دمای هوا گفت: حداکثر دمای امروز 23 درجه و حداقل دمای هوای امشب 10 یا 11 درجه بوده و فردا با خنک شدن هوا حداکثر دما به 21 درجه و حداقل دما به 10 درجه کاهش پیدا می‌کند و شنبه و یکشنبه هفته آینده با گرم‌تر شدن هوا به 28 درجه سانتیگراد می‌رسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٢, ١٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها