سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لیگ برتر فوتبال قم

اتحاد بازي حساس هفته را از آبادگران قم برد

در این بازی که عصر امروز در ورزشگاه تختی قم برگزار شد ، تیم‌های آبادگران و اتحاد که جدی‌ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر استان هستند به هم مسابقه دادند که در پایان تیم اتحاد با دو گلی که در نیمه مربیان به ثمر رساند پیروز شد و حساب امتیازات خود را به عدد 10 رساند.
تیم فوتبال اتحاد در یک بازی پر حاشیه از لیگ برتر فوتبال استان قم آبادگران را شکست داد.
هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های استان قم ساعتی پیش با برگزاری دیدار حساس تیم‌های آبادگران و اتحاد به پایان رسید که در این مسابقه اتحاد موفق شد حریف قدرتمند خود را با دو گل از پیش رو بردارد.
در این بازی که عصر امروز در ورزشگاه تختی قم برگزار شد ، تیم‌های آبادگران و اتحاد که جدی‌ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر استان هستند به هم مسابقه دادند که در پایان تیم اتحاد با دو گلی که در نیمه مربیان به ثمر رساند پیروز شد و حساب امتیازات خود را به عدد 10 رساند.
اتحاد در این مسابقه با ترکیب مجید شاه‌محمدی ، حسن باقری ، پرویز محمد پور ، احمد صفری ، حسن عطایی (90 – مصطفی برزگر)، عین الله نعمتی (73 – سید محمد موسوی) ، علی میر هاشمی ، سینا صولتی ، حبیب سعادتی (88 – حسین اصغری ) ، یاسر کرمی و مجتبی کنعانی با مربیگری علی اصغری به میدان رفت.
در ترکیب تیم آبادگران نیز سعید محمد زاده ، ابوالفضل چهرقانی ، محمد گائینی ، مهدی آقایی ، حمید رضایی ، امید لطفی ، حامد امانی ، مسعود خسروی ، محمد عباسی (80 – حسین سیدی )، علی بختیاری (60 – روح‌الله شکری ) و محمد جاوید فر (55 – مسعود ابرقویی) با هدایت علی شریفی در زمین حاضر شدند.
در نیمه اول ، دو تیم حملات جسته و گریخته‌ای را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما واهمه هر دو تیم از گل خوردن موجب شده بود بازی موقعیت گل برجسته‌ای نداشته باشد و توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشته باشد.
اما در نیمه دوم چنان که پیش‌بینی می‌شد التهاب بازی فزونی یافت و در نهایت در دقیقه 57 با حرکت یاسر کرمی مهاجم تند و تیز اتحاد از سمت راست و ارسال دقیق و هوشمندانه او ، حبیب سعادتی با ضربه سری زیبا سعید محمد زاده را تسلیم کرد تا اتحاد به گل پیروزی‌بخش برسد.
یاسر کرمی در دقیقه 70 می‌توانست اندوخته‌های اتحاد را دو برابر کند اما پس از نفوذ از راست در موقعیتی عالی در مقابل دروازه توپ را به آسمان کوبید با این حال او در دقیقه 76 باز هم گل سازی کرد تا موثرترین بازیکن میدان لقب گیرد.
درست مشابه گل دوم او از راست حرکت کرد اما این بار تصمیم گرفت پاس خود را به بیرون برساند و سید محمد موسوی هافبک جوان و تازه‌نفس اتحاد پس از کنترل توپ ، با ضربه‌ای دیدنی از روی خط محوطه جریمه دومین گل بازی را به ثمر رساند تا کار آبادگران را تمام کند.
دقایق باقی‌مانده بازی از نظر فنی بار چندانی نداشت و بیشتر حاشیه‌دار بود چنان که احمد صفری که نشانه‌های عصبی بودن را از چند دقیقه قبل از خود بروز داده بود در دقیقه 84 در پی دو بار رفتار غیر ورزشی مکرر از سوی علی صفایی داور مسابقه اخراج شد. سه دقیقه بعد هم یاسر کرمی که در نیمه اول به دلیل تمارض اخطار گرفته بود در صحنه مشابه دیگری نقش بر زمین شد که علی صفایی باز هم به دلیل تمارض وی را با کارت زرد جریمه کرد تا او هم از زمین مسابقه اخراج شده و اتحاد در دقایق باقی‌مانده 9 نفره شود.
در لحظات پایانی آبادگران توپ و میدان را در اختیار گرفت و روی دروازه اتحاد خیمه زد اما دفاع لایه‌ای اتحاد مانع از ایجاد فرصت گل صد در صدی روی دروازه این تیم شد تا سوت علی صفایی به معنای برتری اتحاد در این بازی باشد.
بدین ترتیب اتحاد با کسب این پیروزی همچون هما و سفیر گفتمان 10 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت و آبادگران نیز به رتبه چهارم سقوط کرد.
در تیم داوری این مسابقه ، علاوه بر علی صفایی به عنوان داور وسط ، رحیم حاجیلو به عنوان کمک‌داور اول ، موسی مه آبادی به عنوان کمک‌داور دوم و سید مهدی حسینی به عنوان داور چهارم حضور داشتند ضمن این که حامد امانی و محمد گائینی از آبادگران اخطاری‌های این مسابقه بودند.
حاشیه‌های این مسابقه حتی با سوت پایان بازی هم به پایان نرسید. پس از پایان بازی مجید شاه‌محمدی دروازه بان تیم فوتبال اتحاد در هنگام خروج از زمین درگیری مختصری با محمد گائینی از تیم آبادگران پیدا کرد که ختم به خیر شد اما تعدادی از بازیکنان دو تیم در هنگام خروج از ورزشگاه تختی ، به زدوخورد پرداختند و اگر وساطت و کاردانی عوامل اجرایی و همچنین برخی از بازیکنان بااخلاق دو تیم نبود شاید کار به جاهای باریک می‌کشید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٢, ١٨:۵٠

   

پر مبحث ترین ها