سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با حضور استاندار قم؛

نمایشگاه پژوهش، اشتغال و توسعه کارآفرینی استان قم افتتاح شد

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٢, ١٣:۴٣    نسخه چاپی    
استاندار قم نیز ضمن بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه، نقطه نظرات و پیشنهادات کارآفرینان و پژوهشگران حاضر در این غرفه‌ها را دریافت کرد.
نمایشگاه پژوهش، اشتغال و توسعه کارآفرینی قم با حضور استاندار قم افتتاح شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم، قبل از ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه پژوهش، اشتغال و توسعه کار آفرینی که در مجتمع امام خمینی(ره) قم برگزار شد، عنوان کرد:‌ 18 مرکز علمی و کاربردی در سطح قم فعالند که در این مراکز نزدیک به 10 هزار دانشجو مشغول تحصیل هستند.

امیرحمزه مهرابی با بیان اینکه کار آفرینی و ایجاد اشتغال از جمله اهداف دانشگاه علمی کاربردی است، گفت: چشم انداز 1404 این دانشگاه بر این است که هفتاد درصد از پذیرش دانشجویان به سمت پذیرش مهارت محور باشد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تنها یازده درصد از دانشجویان قمی در دانشگاه علمی و کاربردی تحصیل می‌کنند، ابراز داشت: این تعداد دانشجو، رتبه پائینی در کشور دارد که باید تلاش شود که دانشجویان بیشتری جذب مراکز علمی و کاربردی استان شوند.

یادآور می‌شود نمایشگاه پژوهش، اشتغال و توسعه کارآفرینی استان قم از امروز افتتاح و تا یکشنبه در قالب نزدیک به 35 غرفه آماده بازدید عموم است.

استاندار قم نیز ضمن بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه، نقطه نظرات و پیشنهادات کارآفرینان و پژوهشگران حاضر در این غرفه‌ها را دریافت کرد.

همچنین با حضور حجت الاسلام والمسلمين محمد صادق صالحی منش از دستگاه تولید دمای فوق سرد که توسط دانشجویان دانشگاه قم تولید شده است رونمایی شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٢, ١٣:۴٣

   

پر مبحث ترین ها