سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در ديدار مسئولين، مديران و اقشار مردم قم با استاندار قم عنوان شد:

استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٣۶    نسخه چاپی    
وي با اشاره به جايگاه شهر مقدس قم به عنوان قطب عالم تشيع گفت: بنده افتخار مي كنم كه توفيق خدمتگزاري به اين شهر نصيب من شده و اميدوارم بتوانم در سايه الطاف ايزد منان منشا خدمات باشم.
توليت آستان مقدس حضرت معصومه (س) خطاب به استاندار جديد قم گفت: شما نه تنها نماينده عالي دولت بلكه نماينده نظام در استان قم هستيد.

حجت الاسلام والمسلمين محمد صادق صالحي منش استاندار جديد قم در ادامه ديدار با مسئولين استاني با تعدادي ديگر از مديران استان قم ديدار و گفتگو كرد.
استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد سعيدي توليت آستان مقدس كريمه اهل بيت (س) در ديدار استاندار قم با وي ، ضمن خيرمقدم و تبريك به استاندار قم، عنايت خداوند براي خدمت در شهر جهاد و اجتهاد به ايشان را بسيار مهم توصيف نمود و ابراز اميدواري كرد ايشان بتواند در سمت استاندار قم در شهر آل الله خدمتگزار اسلام و انقلاب باشد.

توليت آستان مقدس كريمه ي اهل بيت (س) با اشاره شناخت چهل ساله از استاندار قم گفت: از صفات بارز شما تحصيل علم و تلاشگري است و بنده نه تنها شما را نماينده دولت،‌ بلكه نماينده نظام مقدس جمهوري اسلامي مي دانم و اميدوارم با اتكاء به قدرت خداوند به افق بلند اهداف نظام دست يابيد.

حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش استاندار قم نيز در اين ديدار خدمت به مردم قم را فضل الهي و افتخاري عظيم دانست.

وي با اشاره به جايگاه شهر مقدس قم به عنوان قطب عالم تشيع گفت: بنده افتخار مي كنم كه توفيق خدمتگزاري به اين شهر نصيب من شده و اميدوارم بتوانم در سايه الطاف ايزد منان منشا خدمات باشم.

استاندار قم ضمن اظهار ارادت قلبي به شهيد آيت الله سعيدي، آمادگي خود را در استفاده از رهنمودهاي فرزند خلف ايشان اعلام كرد و افزود: اميدوارم بتوانم در كسوت استاندار قم موجب پيشرفت و ارتقاء‌جايگاه قم شوم.

حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش استاندار قم همچنين در ديدار با رئيس و اعضاي موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني با قدرداني از حجت الاسلام والمسلمين موسوي به خاطر تلاش جهت دستيابي به اهداف تعيين شده براي ايشان آرزوي توفيق روزافزون كرد.
استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

وي با اشاره به زندگي گهربار امام خميني (ره) گفت: وقتي به زندگي نامه اسطوره كشورهاي جهان مي نگريم، در مي يابيم كه از هيچ جهتي قابل مقايسه با امام خميني (ره) نيستند و ما بايد در نشر افكار و انديشه هاي ناب امام تمام تلاشمان را بايد به كار گيريم.

استاندار قم با بيان اينكه امام بزرگوار از شخصيت هاي كم نظير و تاثيرگذار در جهان معاصر است افزود: امروز با گذشت نزديك به سه دهه از رحلت امام راحل، هنوز ياد و خاطره ايشان در جاي جاي ايران اسلامي و جهان گرامي داشته مي شود.

وي تصريح كرد: رهبر كبير انقلاب اسلامي در شرايطي كه كل دنيا تلاش مي كرد تا نظام شاهنشاهي پهلوي استقرار داشته باشد،‌با اتكاء و توكل به خداوند توانست انقلاب اسلامي را به پيروزي برساند.

در اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين موسوي مسئول موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني نيز ضمن تبريك انتصاب شايسته استاندار قم گفت: اميدواريم انديشه هاي امام خميني (ره) كه برگرفته از آيات قرآن و سيره ائمه اطهار سلام الله عليهم است با حضور شما بيش از پيش نشر داده شود.

تكريم مردم قم از اولويت هاي ناجا باشد
استاندار قم در ادامه ديدار با مسئولين و اقشار استان قم با سردار مجتبايي فرمانده نيروي انتظامي استان قم ديدار و گفتگو كرد.
استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش در اين ديدار با بيان اينكه مردم شريف قم از فرهنگ بالايي برخوردارند و ولايت مداري از بارزه هاي برجسته ي ايشان است گفت: تكريم و احترام به ايشان بايد از اولويت هاي كاري ناجاي استان قم باشد.

استاندار قم با بيان اينكه طي سالهاي اخير پيشرفت شگرفي در برخورد اسلامي با شهروندان در نيروي انتظامي رخ داده است افزود: اين روند مي بايستي روبه جلو و ادامه دار باشد.

وي با اشاره به شعار امسال نيروي انتظامي با عنوان "اقتدار پليس در سايه مردم داري، قانون مداري و روزآمدي" گفت: اين شعار بايد سرلوحه ي كار ناجاي استان باشد و در همه ي امور ضمن رعايت قانون، يار و ياور مردم در تامين امنيت شهر مقدس قم باشند.

استاندار قم با قدرداني از خدمات ارزشمند نيروي انتظامي استان قم و با تاكيد بر دسترسي آسان مردم در رفع مشكلاتشان، مردم قم را مستحق بهترين رفتار دانست.

سردار مجتبايي فرمانده ناجاي استان قم نيز ضمن تبريك انتصاب شايسته ي استاندار قم، آمادگي و تلاش ناجاي استان را براي ارتقاء جايگاه شهروندان شريف استان قم ابراز نمود.

ورزش در جامعه ي ما يك اصل است
همچنين امروز جامعه ي اسلامي ورزش قم با حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش ديدار كردند.
استاندار قم در ديدار اعضاي جامعه ي اسلامي ورزش استان با وي ضمن توصيه به اخلاق در ورزش اين امر را از اهم فعاليت هاي جامعه ي اسلامي ورزش استان عنوان كرد و خواستار سوق جوانان به سمت ورزش اخلاق مدارانه شد.

وي ضمن قدرداني از فعاليت هاي جامعه ي اسلامي ورزش استان در زمينه نهادينه سازي فرهنگ اسلامي ، علم و اخلاق در ورزش ابراز اميدواري كرد در آينده افق روشن تري در فضاي ورزش قم ديده شود.

استاندار قم با بيان اينكه امروز ورزش يك اصل غير قابل انكار است افزود: ورزشكاران ما با مدال آوري در سطح بين المللي به نوعي صادر كننده ي اسلام ناب محمدي(ص) هستند و بايد در اين مسير بيش از پيش تلاش نماييم.

وي با اشاره به تشكيل وزارت ورزش و جوانان و تعيين رديف بودجه ي مشخص نويد آينده اي پرافتخارتر براي نظام مقدس جمهوري اسلامي را داد و اضافه كرد: انشاءالله با برنامه ريزي هاي صحيح مشكلات اين بخش كه قشر وسيعي از جامعه را در بر مي گيرد مرتفع گردد.

در اين ديدار اعضاي جامعه ي اسلامي ورزش استان قم نيز ضمن تبريك انتصاب شايسته حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش، به بيان ديدگاه هاي خود در رابطه ي ارتقاء جايگاه ورزش در استان پرداختند.

تقدیر از خدمات موثر بسيج در برقراري امنيت قم
سردار هاشمي رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات استان قم نيز با حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش استاندار جديد قم ديدار و گفتگو كرد.
استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

استاندار قم در اين ديدار از خدمات موثر بسيج استان قم در برقراري امنيت حرم كريمه اهل بيت(س) و شهر مقدس قم قدرداني كرد.

حجت الاسلام صالحي منش بسيج را از موهبت هاي الهي به كشور ايران عنوان كرد و از فعاليت گسترده اين نهاد مردمي در عرصه‌هاي گوناگون فرهنگي و اجتماعي تقدير و تشكر كرد.

سردار سيد جواد هاشمي نيز در اين ديدار ضمن تبريك انتصاب حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش به عنوان استاندار قم و آرزوي توفيق براي ايشان، آمادگي بسيج استان قم را يراي خدمت رساني روزافزون به شهروندان اعلام نمود.

مردم نباید از لحاظ بهداشت و درمان در مضيقه باشند
اعضاي سازمان نظام پزشكي استان نیز امروز با استاندار قم ديدار كردند.
استاندار جديد قم نماينده نظام در استان قم است

حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش در این ديدار ضمن قدرداني از خدمات صورت گرفته، خواستار تلاش بيشتر اعضاي اين سازمان براي پيشرفت جايگاه استان قم شد.

وی قم را شهر عش آل محمد(ص) خواند و گفت: روا نيست در چنين شهري مردم از لحاظ بهداشت و درمان در مضيقه باشند و مسئولين بايد با برنامه ريزي صحيح و تعيين افق روشن، در راستاي دستيابي به اهداف خود مجاهدانه تلاش كنند.

در اين ديدار اعضاي سازمان نظام پزشكي استان نيز ضمن تبريك انتصاب استاندار قم آمادگي خود را در راستاي ارتقاء بهداشت و درمان استان قم ابراز نمودند.

همچنين استاندار قم همچنين امروز در پيامي درگذشت والده محترمه وزير امور خارجه جناب آقاي دكتر ظريف را تسليت گفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها