سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توزيع شیر بین 161 هزار دانش آموز قمی

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:۵۶    نسخه چاپی    
امسال 150 هزار دانش آموز قمی از شیر پاستوریزه و 11 هزار دانش آموز بخش‌‌های کهک، خلجستان و روستاهای چهارگانه استان از شیر استریل که ماندگاری بیشتری دارد، بهره‌مند می‌شوند.
رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان قم از توزیع شیر در 30 نوبت میان 161 هزار دانش آموز قمی تا پایان سال جاری خبر داد.

هادی هدایتی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: توزیع شیر در مدارس استان قم از هفته گذشته آغاز شده و پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری طی 30 نوبت این کار صورت گیرد.

وی با اشاره به توزیع شیر میان 161 هزار دانش آموز قمی بیان داشت: امسال 150 هزار دانش آموز قمی از شیر پاستوریزه و 11 هزار دانش آموز بخش‌‌های کهک، خلجستان و روستاهای چهارگانه استان از شیر استریل که ماندگاری بیشتری دارد، بهره‌مند می‌شوند.

شیر در مراکز شبانه روزی متوسطه دوم نیز توزیع می‌شود

رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان قم عنوان کرد: پیش از این قرار بود شیر در مدارس ابتدایی و دوره متوسطه اول دولتی به صورت هفته‌ای دو مرتبه توزیع شود و به این مجموعه هدف، مدارس متوسطه دوم مراکز شبانه روزی نیز اضافه شده است.

هدایتی پور یادآور شد: شیر در بهداشت دهان و دندان بسیار تاثیر دارد و از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری می‌کند و برای دختران نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها