سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ذاکریان:

شهرداری قم وظیفه ای در رابطه با کنترل وانت بارها ندارد

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ٢١:۵۵    نسخه چاپی    
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری هیچ وظیفه ای در رابطه با کنترل وانت بارها ندارد.
به گزارش ایرنا،ˈعباس ذاکریانˈ یکشنبه شب در سی و ششمین جلسه رسمی این شورا با بیان این مطلب، اظهار داشت: آنچه که در قانون در این مورد تصریح شده فقط رفع سد معبر و تذکر به آنها است.
این عضو شورای اسلامی شهر قم با یادآوری برخی مشکلات و موانع ناشی از مواجه ماموران شهرداری با این وانت ها، تصریح کرد: برخورد با این وسایل و صاحبان آنها یک معضل اجتماعی و ترافیکی ایجاد کرده است.

وی با اشاره به درگیری و ضرب و شتم ماموران شهرداری از سوی رانندگان وانت بارها خاطر نشان کرد: روزانه ماموران شهرداری که برای سد معبر این وانت بارها اقدام می کنند، با اسلحه سرد اعم از چاقو و قمه مورد حمله قرار می گیرند.
وی با بیان اینکه ماموران شهرداری از هیچ امنیتی در این باره برخوردار نیستند، افزود: آنان برای حفاظت از خود به ناچار باید در نزدیکی کلانتری ها قرار داشته باشند، تا به محض درگیری با وانت بارها با مداخله پلیس از آسیب و جراحت در امان بمانند.

سخنگوی شورای شهر قم، از فرمانداری به عنوان مسوول رسیدگی به معضل سد معبر وانت ها و وسایل نقلیه دارای بار جهت فروش خواست،تا ضمن توجه به خطراتی که ماموران شهرداری با آن مواجه می شوند نسبت به حل این معضل اقدامات لازم را انجام دهد.
در این جلسه چندین لایحه پیشنهادی از سوی کمیسیون های مختلف مطرح شد که لایحه حمایت مالی شهرداری از تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم ، پس از بحث فراوان با رای اکثریت تصویب و مقرر شد که شهرداری 500 میلیون ریال به این تیم برای مدت یکسال کمک کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ٢١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها