سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

گردشگري مذهبي بايد اولويت اول ايجاد اشتغال در قم باشد

استاندار قم نياز مردم شريف ايران اسلامي و اولويت كاري دولت تدبير و اميد را بحث اشتغال عنوان و تاكيد کرد: بايد تمهيدات لازم در اين خصوص به خوبي پيش بيني شود.
استاندار قم، گردشگري مذهبي را از اولويت‌هاي مهم و اشتغالزاي استان دانست.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحي منش در ديدار مديركل ميراث فرهنگي و گردشگري استان قم با وي، خدمت به زائران و مجاوران كريمه اهل بيت(ع) را توفيق الهي دانست و با اشاره به طيف وسيع صنايع دستي و جاذبه آنها براي مسافران خارجي و داخلي، زمينه ايجاد شغل در اين بخش را بسيار گسترده ارزيابي كرد.

استاندار قم نياز مردم شريف ايران اسلامي و اولويت كاري دولت تدبير و اميد را بحث اشتغال عنوان و تاكيد کرد: بايد تمهيدات لازم در اين خصوص به خوبي پيش بيني شود.

در اين جلسه رضايي، مدير كل ميراث فرهنگي و گردشگري استان قم نيز ضمن تبريك انتصاب حجت الاسلام صالحي منش، گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان ارائه داد.

قم داراي جايگاهي ویژه در زمینه وقف است

استاندار قم همچنین در ديدار حجت الاسلام شيري، مدير كل اوقاف و امور خيريه استان قم با وی، ضمن قدرداني از خدمات ارزشمند مجموعه واقفين بزرگوار و آرزوي ارج معنوي براي همه خيرين گفت: وجود 14 هزار موقوفه و 94 بقعه متبرکه و 103 امامزاده در استان قم و ورود اولين صحابه جليل القدر امامان معصوم به اين شهر مقدس، استان قم را داراي جايگاهي ويژه كرده است.

وي ابراز اميدواري كرد با اتخاذ تدابير مناسب، تكريم مردم شريف قم و تسريع در انجام امور شاهد ارتقای جايگاه سازمان اوقاف در شهر عش آل محمد(ص) باشيم.

مدير كل اوقاف و امور خيريه استان قم نيز ضمن تبريك به استاندار قم وآمادگي اين اداره كل در خدمت رساني بهتر، گزارشي از برنامه‌هاي هفته وقف ارائه کرد.

تأکید بر ارتقای فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومي در قم

استاندار قم همچنین در ديدار هيئت رئيسه انجمن صنفي شركت‌هاي حمل و نقل درون شهري، از خدمات شايسته اين سازمان جهت تسهيل در امور روزمره مردم شريف قم تقدير و تشكر كرد.

حجت الاسلام صالحي منش خدمات ناوگان حمل و نقل عمومي را از نيازهاي روزمره مردم ارزيابي كرد و ضمن قدرداني از توسعه فرهنگ استفاده از وسائط حمل و نقل عمومي، خواستار ارتقاء اين فرهنگ شايسته در استان شد.

در اين ديدار اعضاي هيئت رئيسه انجمن صنفي شركت هاي حمل و نقل درون شهري نيز ضمن تبريك به حجت الاسلام صالحي منش گزارشي از فعاليت هاي اين سازمان ارائه نمودند.

انتصاب مشاور استاندار قم در امور ايثارگران و خانواده معزز شهدا

استاندار قم طي حكمي جانباز سرافراز سرتيپ پاسدار سيد جواد هاشمي منفرد را به عنوان مشاور خود در امور ايثارگران و خانواده معزز شهدا منصوب کرد.

حجت الاسلام صالحي منش استاندار قم با اشاره به تجارب بالاي سردار سيد جواد هاشمي منفرد در مباحث فرهنگي و امور ايثارگران وي را به عنوان مشاور استاندار قم در امور ايثارگران و خانواده معزز شهدا منصوب کرده و از خدمات چندين ساله آقاي عاشوري مشاور سابق امور ايثارگران تقدير و تشكر كرد.

انتصاب مشاور استاندار قم در امور كشاورزي

استاندار قم طي حكمي مهندس حاج احمد بلندنظر به عنوان مشاور استاندار قم در امور كشاورزي منصوب کرد.

حجت الاسلام صالحي منش استاندار قم با اشاره به سوابق و تجارب ارزشمند حاج احمد بلندنظر، وي را به عنوان مشاور خود در امور كشاورزي منصوب کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٢, ١٩:١٢

   

پر مبحث ترین ها