سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل آتش نشانی قم خبر داد:

فوت 2 نفر بر اثر وقوع حریق منزل در قم

حریق مغازه- منزل واقع در میدان پلیس متاسفانه منجر به فوت 2 نفر شد که علت حادثه در حال بررسی است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از فوت 2 نفر بر اثر وقوع حریق در منزلی در این استان خبر داد.

عباس جعفری در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طی 48 ساعت گذشته 36 عملیات آتش نشانی انجام شد که شامل 15 مورد حریق،‌ هفت عملیات نجات و 14 عملیات ایمن سازی می‌شود.

وی گفت: حریق های بوقوع پیوسته شامل 6 حریق ضایعات،‌ یک حریق کارگاه نجاری که سه دستگاه خودرو اعزام و حریق را اطفا کردند، یک حریق باغ، یک حریق خودروی پراید، سه حریق منزل و 2 حریق مغازه می شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم ادامه داد: کارخانه پوشال واقع در سراجه لنگرود ابتدای جاده کهک دچار حریق شد که پس از بیش از هشت ساعت عملیات نفس گیر نیروهای آتش نشانی با هشت دستگاه خودروی عملیاتی سنگین در کارخانه پوشال حریق اطفا شد.

وی گفت:‌حریق مغازه- منزل واقع در میدان پلیس متاسفانه منجر به فوت 2 نفر شد که علت حادثه در حال بررسی است.

جعفری بیان کرد: نجات های انجام شده توسط نیروهای آتش نشانی شامل سه مورد آسانسور، سه مورد محبوس شدن کودک و یک مورد انگشتربری می شود.

وی گفت: ایمن سازی های انجام شده توسط نیروهای آتش نشانی شامل هشت مورد بازگشایی درب خودرو و منزل،‌ یک مورد قطع آژیر، یک مورد نشت گاز، یک مورد رها سازی گربه،‌یک مورد واژگونی خودروی نیسان، یک مورد واژگونی تریلی حاوی ضد یخ و یک مورد واژگونی تانکر حاوی بنزین می شود.

وی ادامه داد: با اعلام واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین در جاده قدیم قم - تهران بعد از پلیس راه قم به مرکز فرماندهی آتش نشانی بلافاصله پنج دستگاه خودروی عملیاتی به محل اعزام و تانکر حاوی بنزین که متاسفانه بنزین از خودرو به فضای اتوبان جاری و هم دچار انفجار شده بود را ضمن رعایت نکات ایمنی و بستن اتوبان را ایمن سازی کرده و حریق را اطفا کردند که متاسفانه در این عملیات 2 نیروی آتش نشانی مصدوم شده و راننده نیز فوت کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩٢, ٠٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها