سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: دنیا بداند وزیر امور خارجه تنها نیست

این شور احساسات و عرض ارادت‌ها و قدم رنجه برخی از مراجع عظام و طلاب و علمای حوزه علمیه قم، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم گویای آن است که دنیا بداند وزیر امور خارجه تنها نیست و دعاهای خیر مراجع عظام تقلید و اقشار مردم بدرقه راه ایشان است.
استاندار قم گفت: دنیا بداند وزیر امور خارجه تنها نیست و دعاهای خیر مراجع عظام تقلید و اقشار مردم بدرقه راه ایشان است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش، شامگاه پنج شنبه در مراسم یادبود مرحومه کاشانی مادر دکتر ظریف وزیر امور خارجه که با حضور علما و مراجع تقلید در مسجد اعظم قم برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: ظریف با ظرافت، امروز در راستای تبعیت از رهبر معظم انقلاب در نرمش قهرمانانه و در جایگاه نماینده رسمی ملت ایران و رئیس جمهور و دولت خدمتگزار در مصاف بین المللی قرار دارد.

استاندار قم، افزود: وی نامی بلند برای ایران اسلامی و خاطره‌ای ماندگار در عرف جهانی و نقش موثر در دیپلماسی این دوره گذاشته و موفقیت‌های ایشان نیز به دلیل پرورش در دامان مادری دلسوز، با ایمان و باتقواست که همواره دعای او پشتوانه فعالیت‌هایش بوده است.

وی بیان داشت: این مجلس ترحیم امشب به پاس زحمات این بانوی مکرمه در شامگاه شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در مسجد اعظم قم برپا شده است.

حجت الاسلام صالحی منش افزود: در این شب عزیز درود خود را بر روح پدر گرانقدر مادر مکرمه دکتر ظریف که بازوی توانمندی برای آیت الله بروجردی در ساخت و تاسیس مسجد اعظم قم بودند نثار می‌کنیم.

استاندار قم، با تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم در این مراسم ترحیم گفت: این شور احساسات و عرض ارادت‌ها و قدم رنجه برخی از مراجع عظام و طلاب و علمای حوزه علمیه قم، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم گویای آن است که دنیا بداند وزیر امور خارجه تنها نیست و دعاهای خیر مراجع عظام تقلید و اقشار مردم بدرقه راه ایشان است.
telegram 19dey.com
رحمت    14 دی 1392 11:46
استانداری که دست نشانده دولت باشد باید هم چنین حرفی بزند . به کوچه وخیابان ومساجد برید وببینید نظر توده مردم چیه .همه میگن هیهات من الذله
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٠۶

   

پر مبحث ترین ها