سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: مشارکت حداکثری همه گروه ها حماسه سیاسی را محقق کرد

مردم شریف ایران در انتخابات ریاست جمهوری لیاقت، شایستگی و بصیرت شان را به رخ جهانیان کشیدند.
استاندار قم گفت: تحقق حماسی سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نتیجه مشارکت حداکثری همه گروه های سیاسی بود.
 استاندار قم: مشارکت حداکثری همه گروه ها حماسه سیاسی را محقق کرد

حجت الاسلام والمسلمين محمدصادق صالحی منش در نشست فعالان سیاسی اصلاح طلب استان قم افزود: مردم شریف ایران در انتخابات ریاست جمهوری لیاقت، شایستگی و بصیرت شان را به رخ جهانیان کشیدند.

وی با بیان اینکه در هر جای دنیا وقتی قدم بزرگی برداشته می شود، داشتن اتحاد و رهبری واحد از عوامل تعیین کننده در آن است افزود: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی (ره) و همه آحاد مردم به پیروزی رسید.

استاندار قم با اشاره به پیروزی های پس از انقلاب در مقابله با منافقین، دشمن بعثی و تحریم های اخیر، پیروزی ملت ایران در انتخابات اخیر و تحقق حماسه سیاسی را نیز نتیجه همین اتحاد عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، اظهار داشت: فعالان سیاسی اصلاح طلب با شناخت زمان و مکان و دعوت گسترده از اقشار مختلف مردم با انسجام،وحدت و همدلی در خلق حماسه سیاسی و انتخاب حجت الاسلام و المسلمین روحانی نقش آفرینی کردند.

صالحی منش با بیان اینکه امروز وامدار هیچ کسی نیستم، افزود: همه توان خود را در بکارگیری افراد متخصص، میانه رو، معتقد به اسلام و متعهد به قانون اساسی جمهوری اسلامی بکار می گیرم و در این امر تلاش خواهم نمود فراجناحی عمل کنم.

در این دیدار فعالان سیاسی اصلاح طلب استان قم نیز با تبریک انتصاب استاندار قم، پیشنهادات و راهکارهای خود را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه نمودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٢, ٠٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها