سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم:

خطوط راه آهن از داخل شهر قم جمع‌آوری نمی‌شود

وی افزود: هدف ما درخصوص خطوط راه آهن داخل شهر ،عدم ایجاد تقاطع های غیر همسطح بود که این کار محقق شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: طبق آخرین تصمیم کشوری خطوط راه آهن داخل شهر قم ، جمع آوری نمی شود.

به گزارش ایرنا، عباس ذاكريان در گفت وگو با خبرنگاران،اظهار داشت: البته قرار شده، تقاطع های مرتبط با خط راه آهن به صورت همسطح اجرا شود، که با این کار دیگر نیازی به ایجاد تقاطع غیر همسطح نیست.

این عضو شورای شهر قم خاطر نشان کرد: خطوط ریلی اگر قرار باشد در قم جمع آوری شود ، این مساله باید شامل دیگر شهرها نیز شود که منجر به بروز مشکلاتی در کشور می گردد.

وی افزود: هدف ما درخصوص خطوط راه آهن داخل شهر ،عدم ایجاد تقاطع های غیر همسطح بود که این کار محقق شده است.

ذاکریان در بخش دیگری از گفت و گوی خود با بیان اینکه از ابتدای شورای چهارم تاکنون 22 جلسه کمیسیون امور زیر بنایی داشتیم،افزود:در همین مدت 19 جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری 21 جلسه کمیسیون برنامه بودجه و سرمایه گذاری و17 جلسه کمیسیون خدمات شهری و امور زائران، تصریح کرد: 20 جلسه کمیسیون حقوقی و نظارت و 37 جلسه رسمی نیز در کارنامه کاری این شورا به ثبت رسیده است.

ذاکریان با اشاره به برگزاری 14 جلسه تلفیق درخصوص بررسی برنامه پنج ساله شهرداری ،خاطر نشان کرد: باحضور بیش از 15 نفر از اعضای این کمیسیون ، بالغ بر 550 نفر ساعت کار فقط در قسمت پروژه های عمرانی پنج ساله شهرداری انجام شده است.

سخنگوی شورای شهر قم با بیان اینکه در این جلسات یک به یک پروژه ها بحث و مطرح و رویکردهای آن تبیین شده و سیاست گذاری های آن نیز ابلاغ شده است.

ذاکریان همچنین با تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه جهت حضور در جلسات رسمی و پوشش مناسب خبری آن خاطر نشان کرد: طرح حضور خبرنگاران در جلسات رسمی شورا که از امسال به اجرا گذاشته شده امکان اطلاع رسانی به موقع به شهروندان در رابطه با مصوبات این جلسه را فراهم نموده است.

این عضو شورای شهر قم همچنین با تبیین برخی از مصوبات این شورا طرح الزام شهرداری به انجام تشریفات اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار عمار و یاسر و بزرگراه امام علی(ع) را از جمله این مصوبات عنوان کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٢, ٠٣:١١

   

پر مبحث ترین ها