سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل بهزیستی استان قم:

مردم قم 28 ماه صفر بیش از یک میلیارد تومان به بهزیستی کمک کردند

حاجی مظفری در ادامه به میزان زیورآلات جمع آوری شده در این روز اشاره و بیان کرد: میزان دو هزار و پنج گرم طلا از صندوق‌های کمک خارج شده و در کنار این میزان طلا نیز 205 قطعه سکه از انواع مختلف اهدا شده است.
مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: در روز 28 صفر مردم قم بیش از یک میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت بهزیستی قم کمک کردند.

ابراهیم حاجی مظفری قبل از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد با اشاره به برگزاری طرح "مهر نبوی، کرامت حسنی" گفت: این مراسم در روز 28 صفر همزمان با شهادت امام حسن عسکری(ع) و پیامبر گرامی اسلام(ص) برگزار شد که در این روز مردم قم کمک‌های فراوانی را به این سازمان کردند.

وی بیان کرد: در این روز مردم قم حماسه دیگری از سخاوت، بخشش و توجه به نیازمندان را به نمایش گذاشتند و بیش از یک میلیارد تومان کمک در این روز جمع آوری شد.

مدیرکل بهزیستی قم با اشاره به میزان کمک‌های نقدی عنوان کرد: آنچه که تاکنون شمارش شده و همچنین با وعده‌هایی که برای پرداخت مبالغ صورت گرفته، رقم بیش از 800 میلیون تومان را نشان می‌دهد.

جمع آوری دو کیلو گرم طلا

حاجی مظفری در ادامه به میزان زیورآلات جمع آوری شده در این روز اشاره و بیان کرد: میزان دو هزار و پنج گرم طلا از صندوق‌های کمک خارج شده و در کنار این میزان طلا نیز 205 قطعه سکه از انواع مختلف اهدا شده است.

وی همچنین ادامه داد: تعداد 24 فیش حج و هشت ساعت زنانه و مردانه و همچنین تعدادی انگشتر عقیق و غیر طلا نیز از جمله موارد اهدایی مردم بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان قم ادامه داد: هفت دستگاه بخاری، یک دستگاه یخچال، 2 عدد فرش، چهار عدد ماشین لباسشویی، تعدادی سماور، دوچرخه، دستگاه بخور برقی و دیگر اقلام و لوازم خانگی، از جمله لوازمی بوده که در این روز به بهزیستی جهت کمک به نیازمندان اهدا شده است.

حمایت از 353 مددجوی بهزیستی

وی همچین از حمایت 353 نفر از افرادی که تحت پوش بهزیستی هستند خبر داد و گفت: 366 حامی حمایت از این افراد را تقبل کرده‌اند که برآورد شده ماهانه 9 میلیون تومان به حساب این مددجویان واریز شود.

حاجی مظفری در پایان ضمن قدردانی از کمک مردم قم و با بیان اینکه کمک‌ها هنوز ادامه دارد، گفت: افرادی که قصد دارند کمک‌های نقدی خود را به بهزیستی ارائه دهند می‌توانند این کمک‌ها را به شماره حساب، جام بانک ملت به شماره 2345340874، و شماره حساب بانک توسعه تعاون به شماره 260290734534111 و شماره حساب بانک قرض الحسنه مهر ایران به شماره 55000000 واریز کنند.

مدیرکل بهزیستی استان قم ادامه داد:‌ مردم خیر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمک‌های خود با شماره تماس 02537705859 تماس بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کمک های صورت گرفته در روز 28 صفر قطعا در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته کارشناسان در میان خانواده هایی که گزارش آنان در روز 28 صفر پخش شد حاضر شده و با اولویت بندی نیازهای آنان کمک های مردمی در اختیار این خانواده ها قرار خواهد داد که با حضور صدا و سیما و فیلمبرداری از آن مردم در جریان امور قرار خواهند گرفت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٣٧

   

پر مبحث ترین ها