سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صالحی منش: سازمان تبلیغات اسلامی قم حالت ستادی داشته باشد

ستادی‌شدن سازمان تبلیغات اسلامی قم نوعی عزت و عظمت بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی است و با وجود حجت‌الاسلام اسکندری در قم، این توقع از سازمان تبلیغات اسلامی کشور می‌رود.
استاندار قم گفت: ظرفیت‌های قم ایجاب می‌کند سازمان تبلیغات اسلامی استان قم با ادارات تبلیغات اسلامی سراسر کشور تفاوت داشته باشد؛ سازمان قم باید حالت ستادی داشته باشد نه صف.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدصادق صالحی منش صبح شنبه در دیدار رئیس و مدیران سازمان تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: خوشبختانه سازمان تبلیغات اسلامی در سال‌های اخیر رشد نسبتا خوبی داشته و حجت‌الاسلام خاموشی تلاش زیادی برای توسعه این سازمان انجام داده است.

استاندار قم تشکیل مراکز مختلف وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی را از ویژگی‌های مدیریتی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ذکر کرد و گفت: سازمانی که حجت‌الاسلام خاموشی تحویل گرفته با سازمان فعلی تفاوت زیادی کرده است.
صالحی منش: سازمان تبلیغات اسلامی قم حالت ستادی داشته باشد

حجت‌الاسلام صالحی منش با تمجید از فعالیت حجت‌الاسلام اسکندری در سازمان تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: ایشان از فضلای حوزه و مدیران موفق هستند و بنده هر کاری که برای کمک به سازمان تبلیغات اسلامی قم از دستم برآید کوتاهی نخواهم کرد.

ارائه طرح برای کاهش آسیب‌ها

وی اظهار کرد: ستادی‌شدن سازمان تبلیغات اسلامی قم نوعی عزت و عظمت بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی است و با وجود حجت‌الاسلام اسکندری در قم، این توقع از سازمان تبلیغات اسلامی کشور می‌رود.
صالحی منش: سازمان تبلیغات اسلامی قم حالت ستادی داشته باشد

استاندار قم از فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی استان قم در بخش‌های مختلف قدردانی کرد و با اشاره به کمک‌هایی که می‌تواند به این سازمان داشته باشد، از حجت‌الاسلام اسکندری خواست برای ارتقای این سازمان و توسعه فعالیت‌های فاخر برای کاهش آسیب‌ها در جامعه، طرح‌های خود را ارائه دهد.

حجت‌الاسلام صالحی منش اظهار کرد: رئیس جمهور پس از انتخاب استاندار قم صحبت‌های مفصلی در مورد جایگاه و اهمیت این استان و نیز مشکلات برخی مناطق شهری ارائه کرده است و ما سعی می‌کنیم با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به رفع مشکلات فرهنگی و تبلیغی مناطق مختلف همت گماریم.

نیاز به تاسیس دفاتر تبلیغات اسلامی در مناطق شهری قم

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام عباس اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گزارشی از فعالیت‌های این سازمان و مشکلات و موانع توسعه فعالیت‌های فرهنگی حوزه دین ارائه کرد.
صالحی منش: سازمان تبلیغات اسلامی قم حالت ستادی داشته باشد

وی فعالیت‌های قرآنی را از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد و گفت: ساماندهی هیئت‌های مذهبی، توجه به فعالیت‌های مرتبط با امور مساجد، برگزاری گفتمان‌های دینی، آموزش پاسخگویی به شبهات برای هزاران نفر از معلمان و دست اندرکاران آموزش و پرورش، اعزام مبلغ در مناسبت‌های مختلف، استقرار روحانی در روستاهای پرجمعیت، راه اندازی سایت محتوایی تبیان قم، ایجاد شبکه اینترانت در مساجد، توسعه فعالیت‌های مجتمع فرهنگی نور و دبیرستان صدرا از دیگر فعالیت‌ها و برنامه‌های این سازمان است.

حجت‌الاسلام اسکندری کمبود اعتبارات طرح‌های فرهنگی را یکی از مهم‌ترین مشکلات این سازمان ذکر کرد و با اشاره به کثرت جمعیت استان در شهر قم، پیشنهاد کرد در مناطق پردیسان، نیروگاه و آذر دفاتر تبلیغات اسلامی تاسیس شود تا فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی به صورت فراگیر صورت پذیرد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٢, ١١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها