سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هوای قم یکشنبه صاف و بدون بارش است

امروز و فردا بارش باران نخواهیم داشت و بارش برف نیز از امشب قطع خواهد شد، البته سامانه جدیدی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده وارد استان قم خواهد شد و احتمالا در آن برهه شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم از قطع بارش برف از اوایل شنبه شب و صاف شدن هوای این استان در روز یکشنبه خبر داد.

محمدرضا قاضی درگفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: هم اکنون استان قم شاهد بارش برف است که این بارش تا اوایل امشب ادامه خواهد داشت و از اواخر امشب هوا باز شده و بارش قطع خواهد شد.

وی با بیان اینکه دمای هوای قم در پایان امشب به منفی 4 می‌رسد، گفت: در حال حاضر حداکثر دمای امروز 3 درجه و حداقل آن منفی 3 است

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: امروز و فردا بارش باران نخواهیم داشت و بارش برف نیز از امشب قطع خواهد شد، البته سامانه جدیدی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده وارد استان قم خواهد شد و احتمالا در آن برهه شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.

وی با بیان اینکه هم اکنون دمای هوای استان یک درجه بالای صفر است، گفت: فردا بارش باران و برف نخواهیم داشت و پیش بینی می‌کنیم دمای هوا به پنج یا 6 درجه بالای صفر برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٢, ١١:١۴

   

پر مبحث ترین ها