سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: استراتژی دولت همکاری همه جانبه با سپاه است

کسانی که در نظام اسلامی مشغول فعالیت هستند، بدانند که تعامل با سپاه اصل اجتناب ناپذیر است و رئیس جمهور کشورمان در سمینار فرماندهان سپاه احترام خود را به سپاه پاسداران نشان داد.
استاندار قم گفت: امروز استراتژی دولت همکاری همه جانبه با سپاه است‏، سپاه پاسداران هویت جمهوری اسلامی است و بازوی پرتوان ولایت فقیه در اداره حکومت است.

حجت الاسلام والمسلمين محمدصادق صالحی منش در مراسم افتتاح 18 پروژه محرومیت زدایی در استان قم که پیش از ظهر سه شنبه با حضور فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم‌الانبیاء(ص)‏، فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد‏، اظهار داشت: به دلیل قدرت جهانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به ویژه سپاه پاسداران است که دولتمردان کشورمان در مذاکرات سرافراز می‌شوند و با قدرت خود دشمنان را مبهوت می‌کنند‏.

وی ابراز کرد: نباید به شایعاتی که دشمن درباره خدمات جهاد سازندگی سپاه و این که این خدمات برای مقاصد اقتصادی است گوش دهیم زیرا این گونه نبوده و ما زندگی سپاهیان را می‌بینیم.

استاندار قم با بیان این که باید قدر سپاه‏، نیروی مسلح و ولی فقیه را بدانیم‏،‌ عنوان کرد: سپاه بداند اگر توفیقی در رزم و تامین امنیت دارد، به دلیل کارهایی است که برای محرومان انجام می‌دهد.

حجت الاسلام صالحی منش تصریح کرد: امروز استراتژی دولت همکاری همه جانبه با سپاه است‏، سپاه پاسداران هویت جمهوری اسلامی است و بازوی پرتوان ولایت فقیه در اداره حکومت است.

وی با بیان این که سپاه جایگاه ویژه‌ای در اداره حکومت دارد و این جایگاه باید رعایت شود‏، عنوان کرد: کسانی که در نظام اسلامی مشغول فعالیت هستند، بدانند که تعامل با سپاه اصل اجتناب ناپذیر است و رئیس جمهور کشورمان در سمینار فرماندهان سپاه احترام خود را به سپاه پاسداران نشان داد.

نقش سپاه در امنیت کشور
استاندار قم با بیان این که امنیت نقش بزرگی در هر کشور دارد،‏ ادامه داد: سپاه این نقش را بسیار خوب ایفا می‌کند و علاوه بر کمک رسانی‏، بالاترین نقش را در امنیت خلیج فارس و دریای عمان و حتی در مقابله با اسرائیل و توطئه‌های جهانی در رابطه با سوریه دارد.

وی افزود: امریکا همواره تلاش می‌کند که در عرصه جهانی به ویژه در خاورمیانه و خلیج فارس حضور داشته باشد و ادعا می‌کند که برای امنیت خودش است و این سخن آمریکا درست است و آنها از نقش سپاه و تامین امنیت او آگاه بوده و از تهاجم سپاه به خودشان نگران هستند.

استاندار قم تصریح کرد: امروز کشورمان به برکت ولی فقیه و وجود سپاه پاسداران در امنیت به سر می‌برد و پروژه‌هایی که در کشور احداث می‌کند قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا عنوان کرد: با وجود کمبودها‏، سدهای بسیار بزرگ آبرسانی‏،‌ احداث مترو و پل دوطبقه شهید صدر که در توان معمول یک گروه سازندگی نمی‌تواند باشد، توسط سپاه پاسداران اجرا می‌شود و با قدرتی که دارد به محرومان خدمات بسیار شایانی ارائه داده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٢, ١٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها