سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: دفتر آیت الله سیستانی مظهر ترویج فرهنگ دینی است

در طول سالیان متمادی دفتر آیت الله علی سیستانی در ایران اسلامی و اقصی نقاط جهان با پشتکار حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی، مظهر نوآوری و ابتکار و ترویج فرهنگ دینی بوده است.
استاندار قم گفت: در طول سالیان متمادی دفتر آیت الله علی سیستانی در ایران اسلامی و اقصی نقاط جهان با پشتکار حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی، مظهر نوآوری و ابتکار و ترویج فرهنگ دینی بوده است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی با وی، با تبریک اعیاد مبارک و سراسر نور میلاد رسول مکرم اسلام (ص)و امام جعفر صادق(ع)، اظهار داشت: هر نقطه ای از جهان اسلام را که مرور می کنیم آثار و برکات موسسه آل البیت مشهود و روشن است.

وی با اشاره به فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و آموزشی موسسه آل البیت که به همت و مدیریت حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی تاسیس شده است، خاطر نشان کرد: همه باید قدردان ظرفیتهای ایجاد شده توسط وی باشند و همه این تلاشها در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بوده است.
وی در حاشیه این دیدار ضمن بازدید از موزه آثار و هدایای رجال جهان به حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی، خاطرنشان کرد: این موزه و آثار آن نشان می دهد که فعالیتهای موسسه آل البیت(ع) بین المللی و ارزشمند است.
حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی در ایران نیز در این دیدار با تبریک مجدد انتصاب حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش به سمت استاندار قم، شخصیت وی را بر خواسته از حوزه علمیه قم دانست و افزود: با تجربه گرانسنگی که دارید انشاالله در سمت استانداری قم هم موفق خواهید بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٢, ٠۶:۵٢

   

پر مبحث ترین ها