سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به مدت 10 روز/

فیلم‌های جشنواره فجر در قم اکران می‌شود

وی در ادامه داد: 10 هزار بلیط جشنواره به استان قم اختصاص یافته که هنرمندان، طلاب، خبرنگاران و دانشجویان از تخفیف 50 درصدی برخوردار خواهند شد.
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از اکران فیلم های جشنواره فجر به مدت 10 روز در این استان خبر داد.

حامد حجتی ظهر سه شنبه طی نشست خبری که در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد با اشاره به اکران فیلم های جشنواره سی دوم فیلم فجر در قم بیان کرد: فیلم های منتخب طی 10 روز به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه سینما وتوس به عنوان سینمای منتخب برای نمایش فیلم های جشنواره در نظر گرفته شده ادامه داد: روزانه دو فیلم در 6 سانس در این سینما اکران می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم زمان آغاز اکران جشنواره فجر در این استان را هفدهم بهمن‌ماه اعلام و بیان کرد: طبق تصمیم گیری و توافق‌های صورت گرفته 20 فیلم از آثار ارائه شده در جشنواره فجر در قم به مخاطبان ارائه می‌شود.

وی در ادامه داد: 10 هزار بلیط جشنواره به استان قم اختصاص یافته که هنرمندان، طلاب، خبرنگاران و دانشجویان از تخفیف 50 درصدی برخوردار خواهند شد.

حجتی، برگزاری جلسات نقد و بررسی فیلم را از برنامه های جانبی جشنواره فیلم فجر قم عنوان کرد و افزود: مراسم اختتامیه با معرفی فیلم برتر از دیدگاه مخاطبان و داوران استانی برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود: قم در حالی دومین سال اکران فیلم‌های جشنواره فجر را تجربه می‌کند که به گفته معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی سال گذشته استقبال خوبی از سوی طلاب، سینماگران و منتقدان قمی از نمایش فیلم‌ها صورت گرفته است.

فیلم‌های ردکارپت، پنج ستاره، چ، روزگاری عشق و خیانت، زندگی مشترک محمودی و بانو، با دیگران، مهمان داریم، انارهای نارس، ملبورن، متروپل، شیار 143، تمشک، برف، کلاشینکف، خط ویژه، رنج و مستی، فصل فراموشی و فرشته‌ها با هم می‌آیند از جمله منتخب فیلم‌های جشنواره سی و دوم فیلم فجر است که در قم اکران می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١٧:١٠

   

پر مبحث ترین ها