سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آذرخودرو قم به مصاف آوای رزم و سپاهان می‌رود

کاراته کاهای قمی نزدیک‌ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد هستند و این هفته باید در دیار سعدی ابتدا برابر آوای رزم روی تاتامی بروند و در ادامه دو مسابقه با تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اسفهان و لوله سبز آسیا برگزار کنند.
تیم کاراته آذرخودرو قم در دور برگشت سوپر لیگ کاراته کشور به مصاف آوای رزم و سپاهان می‌رود.

هفته دوم از دور برگشت سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور گرامیداشت دهه فجر فردا پنج شنبه در شیراز برگزار می‌شود و تیم‌های مدعی این مسابقات به مصاف رقبای خود می‌روند.

نماینده قم در این مسابقات تیم آذرخودرو است که در پایان دور رفت پس از دانشگاه آزاد اسلامی تهران در جایگاه دوم جدول قرار گرفت و تلاش می‌کند در نیم فصل دوم با کسب نتایج مناسب صدر جدول را از آن خود کند.

این مسابقات روز پنجشنبه 17 بهمن ماه در سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شهید ربانی شیراز برگزار می‌شود و تیم جندی شاپور شیراز دز شرایطی موفق به جلب نظر باشگاه‌ها و مسئولان فدراسیون کاراته برای میزبانی این هفته از مسابقات شد که در ابتدای طرح پیشنهاد میزبانی شیراز، تیم‌های زیادی مخالف سفر به مرکز استان فارس بودند.

آذرخودرو در آخرین هفته دور رفت در قم برابر برق هرمزگان پیروز شد و سپس به دانشگاه آزاد باخت و پس از آن در مسابقه‌ای از دور برگشت ‏، برابر مناطق نفت خیز جنوب به پیروزی رسید.

کاراته کاهای قمی نزدیک‌ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد هستند و این هفته باید در دیار سعدی ابتدا برابر آوای رزم روی تاتامی بروند و در ادامه دو مسابقه با تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اسفهان و لوله سبز آسیا برگزار کنند.

به نظر می‌رسد از بین این سه مسابقه، جدال آذرخودرو برابر لوله سبز آسیا از جذابیت بیشتری برخوردار باشد چنان که تیم لوله سبز آسیا در مسابقات هفته پایانی دور رفت با برتری مقابل دانشگاه آزاد، خود را در قواره مدعی نشان داد و مبارزه این دو تیم بی‌شک حساسترین پیکار این هفته است.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی که تا پیش از برگزاری دیدارهای این هفته با 27 امتیاز تیمی و 240 امتیاز انفرادی، صدرجدول را در اختیار دارد و به تازگی نیز در مسابقات جایزه بزرگ امارات عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته است درنخستین دیدار به مصاف باشگاه پرهام می‌رود.

هرچند روی کاغذ دانشگاه آزاد را باید پیروز این مبارزه دانست اما باشگاه پرهام در هفته‌های گذشته به خوبی نشان داد در بخش کومیته یکی از بر‌ترین تیم‌های سوپر لیگ کاراته کشور است.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با تیم‌های انتهای جدولی شهید داورزنی قرچک و صنعت برق هرمزگان مسابقه می‌دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٢, ١٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها