سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام اسکندری: توجه ملت‌های دنیا به ایران بیشتر شده است

وی با اشاره به اینکه این انقلاب رایگان به دست ما نرسیده است و برای آن خون جوانان با اخلاص و علماء بزرگی ریخته شده است، عنوان کرد: امروز ما توانسته‌ایم ایران، اسلام و مکتب تشیع را به جهان معرفی کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم گفت: هرچه از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، توجه جهانیان به این کشور بیشتر می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری شامگاه پنج شنبه در جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مجتمع فرهنگی نور قم برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام خمینی(ره) در علم و سیاست بی‌نظیر بودند و به خوبی می‌توانستند دوست را از دشمن تشخیص دهند.

وی با تأکید به اینکه امام راحل، اسلام و مردم را به خوبی می‌شناختند، گفت: امام خمینی(ره) با پشتوانه مردم، حادثه‌ای را رقم زدند که در تاریخ بی‌نظیر بود و توانستند ملت ایران را به جهانیان معرفی و جایگاهی را در عرصه بین الملل به وجود آورند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، امام خمینی(ره) را اسطوره‌ای که در دنیا نظیر ندارد عنوان کرد و ابراز داشت: رهبر کبیر انقلاب به خوبی مشکلات مردم را می‌شناختند و در زمانی که اجانب بر ایران سلطه پیدا کرده و منافع ملت را به غارت می‌بردند، توانستند به ملت ایران هویت بخشند.

وی، امام خمینی(ره) را از تبار اهل بیت(ع) و عالم فرهیخته و خداپرست دانست و افزود: امام راحل، با دمیدن روح ایمان و اعتقاد به خدا، حرکت بزرگی را به وجود آوردند.

انقلاب اسلامی رایگان به دست ما نرسیده است

حجت الاسلام اسکندری ادامه داد: هرچه از انقلاب اسلامی می‌گذرد دنیا متلاطم تر و توجه جهانیان به کشور ما بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب رایگان به دست ما نرسیده است و برای آن خون جوانان با اخلاص و علماء بزرگی ریخته شده است، عنوان کرد: امروز ما توانسته‌ایم ایران، اسلام و مکتب تشیع را به جهان معرفی کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم در پایان با اشاره به اینکه ملت ایران در گذشته توانست در برابر شاه مستکبر بایستد اظهار کرد: امروز ملت ایران باید در برابر توطئه‌های استکبار ایستادگی و از دستاورد‌های انقلاب دفاع کند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١١-١٣٩٢, ١٨:۴۵

   

پر مبحث ترین ها