سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مراسم شمع گردانی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

روز دوشنبه هفته جاری، همزمان با روز رحلت نیز دسته عزاداری از گلزار شهداء به سمت حرم حضرت معصومه(س) حرکت می کنند.
همزمان با سالروز رحلت حضرت معصومه(س) مراسم شمع گردانی در حرم کریمه اهل بیت(س) برگزار می‌شود.

مدیر امور رسانه و اطلاع رسانی حرم حضرت معصومه(س) در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: در آستانه سالروز رحلت شهادت‌گونه حضرت فاطمه معصومه(س) در شامگاه یکشنبه همزمان با شب شهادت کریمه اهل بیت(ع) بعد از نماز مغرب و عشا مراسم عزاداری با سخنرانی حجت الاسلام میرباقری و مداحی، سعید حدادیان، مهدی میرداماد و مجید بنی فاطمه در حرم حضرت معصومه(س) آغاز می‌شود.

حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب عنوان کرد: مراسم شمع گردانی بعد از سخنرانی در ساعت 7 و 30 دقیقه و با حضور مسئولان استانی، تولیت آستانه مقدسه حرم حضرت معصومه(س) و بیوت مراجع در صحن امام رضا(ع) و با مداحی اهل بیت(ع) برگزار می شود.

وی ادامه داد: روز دوشنبه هفته جاری، همزمان با روز رحلت نیز دسته عزاداری از گلزار شهداء به سمت حرم حضرت معصومه(س) حرکت می کنند.
مراسم شمع گردانی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

مدیر امور رسانه و اطلاع رسانی حرم حضرت معصومه(س) ادامه داد: مراسم تشیع نمادین پیکر بانوی کرامت نیز از محل بیت النور به سمت حرم مطهر انجام می‌شود که در مسیر افرادی که از گلزار حرکت کرده‌اند به این جمع می‌پیوندند و مسیر بیت النور تا حرم را طی خواهند کرد.

حجت الاسلام فاطمی نسب ادامه داد: آیت الله نوری همدانی نیز در صبح روز رحلت رأس ساعت 11 و 30 دقیقه در شبستان امام خمینی(ره) سخنرانی خواهند داشت و مهدی میرداماد نیز به مداحی می‌پردازد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:۴٧

   

پر مبحث ترین ها