سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بادامکی: وضعیت مالی باشگاه ما افتضاح است

از روزی که به صبا آمده‌ام یک ریال هم پول نگرفته‌ام و دریافتی‌ام فقط یکی، 2 پاداش برای پیروزی بوده است. بازیکنانی هم که از ابتدای فصل در صبا بودند نهایتاً 25 درصد پول گرفته‌اند که اصلاً رقمی نیست. تا پایان فصل 4 بازی دیگر باقی‌مانده و 25درصد دریافتی رقمی نیست.
هافبک تیم فوتبال صبای قم گفت: از روزی که به صبا آمده‌ام یک ریال هم پول نگرفته‌ام و دریافتی‌ام فقط یکی، ۲ پاداش برای پیروزی بوده است.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد شرایط صبای قم پس از تساوی مقابل استقلال خوزستان گفت: از نظر فنی شرایط تیم کمی بهتر شده است و در چند بازی اخیر خوب نتیجه گرفته‌ایم. خوشبختانه توانستیم از انتهای جدول جدا شویم و به میانه جدول برسیم و اگر خدا بخواهد با یکی، 2 برد دیگر وضعیت بهتری پیدا می‌کنیم.

وی در خصوص شرایط مالی بازیکنان صبای قم و اینکه شنیده می‌شود بازیکنان این تیم و پرسپولیس برای اعتصاب دوباره با هم هماهنگ هستند، اظهار داشت: وضعیت مالی که افتضاح است. در مورد اعتصاب هم اطلاعی ندارم اما اگر قرار باشد وضعیت به همین صورت باقی بماند آن وقت اتفاقات بدتری رخ می‌دهد. هر چند مسئولان قول داده‌اند که تا آخر هفته این مشکلات برطرف شود.

هافبک صبای قم خاطر نشان کرد: از روزی که به صبا آمده‌ام یک ریال هم پول نگرفته‌ام و دریافتی‌ام فقط یکی، 2 پاداش برای پیروزی بوده است. بازیکنانی هم که از ابتدای فصل در صبا بودند نهایتاً 25 درصد پول گرفته‌اند که اصلاً رقمی نیست. تا پایان فصل 4 بازی دیگر باقی‌مانده و 25درصد دریافتی رقمی نیست.

بادامکی با بیان اینکه مبلغ قرارداد بازیکنان صبا ناچیز است، تاکید کرد: 25 درصد تیم‌های دیگر با صبا متفاوت است. رقم قرارداد بازیکنان ما بسیار کم است و 25 درصد آن پولی نمی‌شود که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. واقعاً فکر می‌کنم در حق بازیکنان صبا اجحاف شده است. امیدوارم قول‌های مسئولان به سرانجام برسد و بازیکنان مزد تلاش‌های خود را بگیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١۶:٠۶

   

پر مبحث ترین ها