سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زوج‌های جوان قمی برای دریافت وام ازدواج اقدام کنند

بانک ها در دومین جلسه رسیدگی به مشکلات تسهیلات ازدواج جوانان آمادگی خود را برای پرداخت وام ازدواج جوانان در اسرع وقت اعلام کردند بنابراین افرادی که به شعب بانک ها معرفی شده اند به منظور تکمیل پرونده به بانک مراجعه کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از زوج های جوانی که برای وام ازدواج ثبت نام کرده اند نسبت به تکمیل مدارک خود برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

عباس جهان بینی در گفتگو با خبرنگار مهر، از رسیدگی به شکایات جوانان قمی در موضوعات مربوط به وام ازدواج خبر داد و با بیان اینکه این اداره کل به سبب ماموریت پیگیری مسائل مربوط به جوانان و ورزشکاران تمام موضوعات مربوط به جوانان از جمله وام ازدواج را پیگیر است، در ادامه اظهار کرد: افرادی که به شعب بانک های پرداخت کننده وام ازدواج معرفی شده اند به منظور تکمیل پرونده خود هر چه سریع تر به بانک مورد نظر مراجعه کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با تاکید بر پیگیری جدی مسئولان این استان در زمینه رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه دریافت وام ازدواج جوانان، تصریح کرد: به همین منظور جلسه رسیدگی به مشکلات تسهیلات ازدواج وام زوج های جوان با حضور روسای بانک های دولتی استان قم در دفتر مدیر کل اقتصادی استانداری قم برگزار شد.

وی عنوان داشت: نحوه پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان توسط بانک های عامل از طریق این اداره کل به صورت جدی رصد و پیگیری می شود و بانک هایی که در این زمینه عملکرد بهتری داشته باشند مورد تقدیر خواهند گرفت اما آن گروه از بانک هایی که به نحوی در زمینه پرداخت وام ازدواج جوانان قصوری داشته باشند به دستگاه های نظارتی استان قم معرفی خواهند شد.
جهان بینی تاکید کرد: سامانه ای به منظور رسیدگی به شکایات جوانان در زمینه وام ازدواج در سایت معاونت فرهنگی و جوانان این اداره کل به آدرس www.javaneqomi.ir طراحی شده و افرادی که شکایتی از بانک ها در زمینه نحوه پرداخت تسهیلات ازدواج دارند می توانند شکایت خود را در این سامانه ثبت کنند تا توسط این معاونت مورد رسیدگی قرار بگیرد.
وی در پایان در زمینه افرادی که به منظور دریافت وام ازدواج به شعب بانک ها معرفی شده اند اظهار داشت: بانک ها در دومین جلسه رسیدگی به مشکلات تسهیلات ازدواج جوانان آمادگی خود را برای پرداخت وام ازدواج جوانان در اسرع وقت اعلام کردند بنابراین افرادی که به شعب بانک ها معرفی شده اند به منظور تکمیل پرونده به بانک مراجعه کنند.telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١١-١٣٩٢, ١٢:۴٨

   

پر مبحث ترین ها