سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در لیگ برتر فوتسال ایران رقم خورد

پیروزی ماهان تندیس بر پتروشیمی ماهشهر در قم

در حاشیه این مسابقه و پیش از آغاز بازی، اعضای تیم ماهان تندیس عضو افتخاری جمعیت هلال احمر استان شدند و پیراهن متحد الشکل هلال احمر را بر تن کردند.
تیم فوتسال ماهان تندیس قم در دیداری از لیگ برتر فوتسال ایران بر پتروشیمی ماهشهر در قم غلبه کرد.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فوتسال ماهان تندیس در سالن 2000 نفری جموعه ورزشی شهید حیدریان مقابل پتروشیمی ماهشر با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید.

ماهان تندیس در این مسابقه با ترکیب مسعود ایازی، محمد دهقان، علیرضا وفایی، سعید قاسمی، محمد کرمانی، ابوالقاسم عروجی، محمد کوهستانی، میثم راموز، اصغر احمدی، محمد وزیر زاده، فرهاد فلامرزی و مسلم اولاد قباد با هدایت اصغر حسن زاده به میدان رفت.

در ترکیب تیم پتروشیمی ماهشهر نیز حسین رادمرد، حامد ملاعلی، مهرداد قادری، امیر شیرعلی، بهزاد خلیلی، محمود بهمنی، مجتبی راشدی زاده، مجتبی احمدی، رضا حیاتی، فرزاد نمازی، میعاد هوشمندی و سعید عاکره به مربیگری ایمان عیسی زاده حضور داشتند.

ماهان تندیس در این مسابقه در نیمه نخست 3 بر یک برنده شد در حالی که ابوالقاسم عروجی (2گل) و محمد کرمانی برای این تیم گلزنی کردند و بهزاد خلیلی تک گل پتروشیمی را به ثمر رساند ضمن این که مسعود ایازی یک پنالتی را هم از حریف گرفت.

در نیمه دوم مسلم اولاد قباد ، ماهان را به گل چهارم رساند اما تلاش دو تیم تا انتها برای گلزنی بی ثمر بود تا بازی با نتیجه 4 بر یک به سود ماهان خاتمه یابد.

در حاشیه این مسابقه و پیش از آغاز بازی، اعضای تیم ماهان تندیس عضو افتخاری جمعیت هلال احمر استان شدند و پیراهن متحد الشکل هلال احمر را بر تن کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٢, ١٧:٣٧

   

پر مبحث ترین ها