سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد

تشییع دو شهید گمنام در ستاد فرماندهی انتظامی قم

مراسم تدفین و تشییع این دو شهید بر دوش مردم شهید پرور قم با گلباران توسط بالگرد صورت خواهد گرفت التبه هنوز زمان و مکان آن مشخص نشده و به زودی اعلام خواهد شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم از تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ستاد فرماندهی انتظامی استان خبر داد.

احمد صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم از تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ستاد فرماندهی انتظامی استان خبر داد و اظهار داشت: این تصمیم با هماهنگی و توافق مدیر کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گرفته شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم در ادامه افزود: یادمانی روبه‌روی نمازخانه حضرت زهرا(س) در ستاد فرماندهی انتظامی استان برای خاکسپاری این دو شهید گمنام آماده شده است.

صادقی گفت: مراسم تدفین و تشییع این دو شهید بر دوش مردم شهید پرور قم با گلباران توسط بالگرد صورت خواهد گرفت التبه هنوز زمان و مکان آن مشخص نشده و به زودی اعلام خواهد شد.

وی یکی از دلایل این کار توسط ستاد فرماندهی انتظامی استان را افزایش نورانیت و معنویت نیروی انتظامی اعلام کرد و گفت: مزار این شهیدان و روح بلندشان در ستاد فرماندهی باعث کسب بیشتر معنویت اعضای نیروی انتظامی می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١١-١٣٩٢, ١٨:٠۴

   

پر مبحث ترین ها