سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گرداننده سايت شرط بندي فوتبال در قم دستگير شد

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:١٣    نسخه چاپی    
رئيس پليس فتاي استان قم ادامه داد: شناسايي متهم از طريق درگاه بانکي سايت و مهندسي اجتماعي در دستور کار قرار گرفت تا اين که خط ارتباطي و شماره حساب بانکي مديران سايت شناسايي شد.
رئيس پليس فتاي استان قم از دستگيري گرداننده سايت شرط بندي فوتبال در قم خبر داد.

سرهنگ محمد رضائي گفت: در پي شکايت شهروندي مبني بر اينکه با سايتي آشنا شده که اين سايت در زمينه شرط بندي اينترنتي فوتبال فعاليت و از مشتريان خود کلاهبرداري مي‌کند، که بلافاصله تحقيقات پليس در اين زمينه آغاز شد.

وی افزود: يافته‌هاي پليس حاکي است، گرداننده اين سايت براي مخفي کردن هويت خود از قالب سايت انگليسي استفاده کرده و براي واريز وجوه شرط بندي از سايتي که در ظاهر به عنوان فروش شارژ خطوط اعتباري طراحي شده استفاده مي‌کرده است.

رئيس پليس فتاي استان قم ادامه داد: شناسايي متهم از طريق درگاه بانکي سايت و مهندسي اجتماعي در دستور کار قرار گرفت تا اين که خط ارتباطي و شماره حساب بانکي مديران سايت شناسايي شد.

وی گفت: با توجه به اينکه شماره مدير سايت و دارنده حساب مشابه بوده و هر دو ساکن يکي از استان‌هاي شمال غربي کشور بوده‌اند، با نيابت قضايي به اين پليس احضار شدند.

رضایی بيان داشت: دارنده سايت مذکور از اين اتفاقات اظهار بي اطلاعي و مدعي شده، کليه امورات فني سايت، از جمله طراحي و پشتيباني آن، بر عهده شخصي است که با دريافت حقوق ماهيانه آن را اداره مي‌کند.

وی افزود: فرد مورد نظر نيز احضار و در تحقيقات تکميلي از وي مشخص شد نامبرده با سوء استفاده از سواد پايين دارنده سايت اقدام به اين فعاليت کرده ومبلغ 100مليون تومان از شاکي ومبالغي نيز از ديگر مشتريان کلاهبرداري کرده است.

رئيس پليس فتاي استان در خاتمه گفت: متهم به همراه پرونده به مراجع قضائي استان تحويل که با صدور قرار دو ميليارد ريالي روانه زندان شد.

کشف حدود 60 کيلوگرم ترياک در قم

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان قم از کشف حدود 60 کيلو گرم ترياک در قم خبر داد.

سرهنگ منوچهر طالبي گفت: با کسب خبري مبني بر ورود يک دستگاه کاميون حامل مواد مخدر به استان قم، موضوع در دستور کار اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با کنترل محورهاي مواصلاتي استان، کاميون موصوف را در يکي از ورودي‌هاي استان شناسايي و متوقف کردند.

طالبي ادامه داد: در بازرسي از داخل اين کاميون مشخص شد حامل بار تره بار بوده و از يکي از استان‌هاي جنوبي کشور بارگيري و به مقصد تهران در حرکت بوده است.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت: با هماهنگي اتحاديه ميوه و تره باراستان بار خودرو تخليه و بازرسي شد که مقدار حدود 60 کيلوگرم ترياک که به طرز ماهرانه‌اي در 6 کيسه خيار جاسازي شده بود، کشف شد.

سارق قطعات خودرو حين سرقت دستگير شد

رئيس پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي استان قم گفت: با هوشياري ماموران گشت کلانتري، سارق قطعات خودرو در حين سرقت دستگير شد.

سرهنگ بصيرت افزود: ماموران کلانتري 30 منطقه شيخ آباد در حين گشت زني در حوزه استحفاظي به فردي که در حال باز کردن درب يک دستگاه خودرو پيکان بود، مشکوک شده و وي را دستگير کردند.

وي ادامه داد: در تحقيقات تکميلي مشخص شد، متهم به مواد مخدر اعتياد داشته و براي تامين هزينه اعتيادش به سرقت موتور سيکلت و قطعات خودرو روي آورده است.

رئيس پليس پيشگيري استان در خاتمه اظهار داشت: پرونده تشکيل شده به همراه متهم، جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي استان تحويل شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:١٣

   

پر مبحث ترین ها