سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برخورد عابر با لوکوموتیو در قم قربانی گرفت

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:١٨    نسخه چاپی    
به گفته یکی از شاهدان عینی این سانحه، برخورد این خانم با لوکوموتیو صحنه دلخراشی ایجاد کرده بود.
برخورد یک دستگاه لوکوموتیو با یک خانم در قم مرگ دلخراشی برای این عابر پیاده رقم زد.

یک دستگاه لوکوموتیو راه آهن که در در حوالی پل آیت الله کاشانی قم در حال حرکت بود با یک خانم که قصد عبور از ریل راه آهن را داشت برخورد کرد که موجب کشته شدن این عابر پیاده شد.

به گفته یکی از شاهدان عینی این سانحه، برخورد این خانم با لوکوموتیو صحنه دلخراشی ایجاد کرده بود.

مدیرکل راه آهن استان قم در گفتگو با خبرنگار ما، پیرامون این حادثه اظهار داشت: ساعت 15 و 40 دقیقه روز سه شنبه در حوالی پل آیت الله کاشانی یک زن 25 تا30 ساله که به نظر تبعه افغانی بود با عبور از محل خط کشی غیرمجاز ریل راه آهن براثر برخورد با لوکوموتیو عبوری از این محل کشته شد.

فرشاد زادخور ادامه داد: سرعت لوکوموتیو در حین عبور از محلی که صرفا برای حرکت قطار تعبیه شده بود، 30 کیلومتر بوده است و این سرعت مجاز است، همچنین راننده لوکوموتیو به دلیل شرایط اتاقک لوکوموتیو تا فاصله پنج متری خود را نمی‌تواند ببیند و حضور این زن در میدان ترمز یعنی فاصله 400 تا 700 متری نیز مشهود نبوده است.

به گفته مدیر کل راه آهن قم فاصله فرد متوفی تا لوکوموتیو به قدری کم بوده که راننده حتی نتوانست واکنش لازم را نشان دهد.

زادخور ضمن ابراز تأسف از بروز این حادثه و داغدار شدن یک خانواده در آستانه روزهای پایانی سال گفت: این پرونده هنوز مفتوح است و امیدواریم و ما نیز شرایط بروز حادثه را از نظر فنی بررسی کرده‌ایم.

به گزارش مهر، موضوع جمع آوری راه آهن از داخل شهر قم مدتهاست که از سوی مسئولان مطرح شده ولی تا کنون به طور کامل این طرح اجرا نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:١٨

   

پر مبحث ترین ها