سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س)؛

پانزدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قم 16 اسفند برگزار می‌شود

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:۵۴    نسخه چاپی    
غیاثی با بیان اینکه این همایش به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) با همکاری نهادهای مختلف برگزار می‌شود، بیان داشت: با توجه به اینکه در روزهای منتهی به سال جدید قرار داریم برگزاری این همایش می‌تواند در روز جمعه 16 اسفند ماه یک روز با نشاط و به یادماندنی را برای عموم مردم و شهروندان علاقه‌مند به ورزش رقم بزند.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری پانزدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قم به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) خبر داد.

سید مهدی غیاثی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: پانزدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، مدیریت شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر و شهرداری قم با هدف توسعه ورزش همگانی و ایجاد فضا و امکاناتی برای جذب مردم و شهروندان قمی به محیط سالم و پاک ورزش برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در بین شهروندان قمی علاقه‌مندان زیادی دارد و انجام آن در فواصل زمانی همواره خواسته عمومی مردم قم بوده و اداره کل ورزش و جوانان استان قم نیز تلاش می‌کند به خواسته مردم احترام بگذارد و اینگونه همایش‌ها را که زمینه ساز شور و نشاط در بین مردم است به طور مرتب برگزار کند.

آغاز برگزاری همایش‌های پیاده‌روی در قم از سال 87

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: نخستین بار همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در خرداد ماه سال 1387 در قم برگزار شد و از همان دوره تاکنون روز به روز بر علاقه و اشتیاق مردم برای برگزاری این همایش‌ها افزوده شده است.

وی خاطرنشان کرد: از آن سال تاکنون به طور میانگین سالانه سه همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قم برگزار شده است و در مجموع شاهد برگزاری 14 همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قم بوده‌ایم و پانزدهمین همایش را هفته آینده برگزار خواهیم کرد.

برگزاری همایش پانزدهم از حرم تا حرم

غیاثی با بیان اینکه این همایش به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) با همکاری نهادهای مختلف برگزار می‌شود، بیان داشت: با توجه به اینکه در روزهای منتهی به سال جدید قرار داریم برگزاری این همایش می‌تواند در روز جمعه 16 اسفند ماه یک روز با نشاط و به یادماندنی را برای عموم مردم و شهروندان علاقه‌مند به ورزش رقم بزند.

وی تصریح کرد: امروزه به دلیل اینکه زندگی‌ افراد جامعه با توجه به پیشرفت تکنولوژی حالت ماشینی پیدا کرده است و افراد به واسطه مسائل و محدودیت‌های مختلف ممکن است فرصت کمتری برای ورزش و فعالیت جسمانی پیدا کنند، مطمئنا این همایش می‌تواند زمینه‌ساز تزریق روحیه شادابی و نشاط به مردم و شهروندان شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم تاکید کرد: در واقع می‌خواهیم بگوییم که امروز دیگر اهمیت ورزش و توجه به سلامت جسم و روح بر هیچکس پوشیده نیست و بهترین فضا برای دستیابی به این مهم حضور در محیط سالم و پاک ورزش است.

وی گفت: پانزدهمین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در استان قم با جوایز ویژه در روز جمعه 16 اسفند ماه از ساعت هفت صبح با حضور مردم ورزش دوست قم از حرم مطهر حضرت معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: محل توزیع بلیط‌ها یا کارت‌های قرعه‌کشی این همایش مدارس، ادارات، پایگاه‌های مستقر در سطح شهر و کانون‌های مساجد و پایگاه‌های بسیج هستند و توزیع این کارت یا بلیط‌ها تا لحظه آغاز همایش در روز جمعه ادامه خواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ١١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها