سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلبري: مدیریت شهری قم به الگویی در مدیریت اسلامی تبدیل می‌شود

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ١٧:٠١    نسخه چاپی    
دلبری با بیان اینکه در دنیا سازمان‌ها هر روز پیشرفت کرده و پیچیده‌تر می‌شوند گفت: امروزه سازمانی حرفی برای گفتن دارد که خود را به سلاح دانش مجهز کند.
شهردار قم با اشاره به شعار «ما می‌توانیم» گفت: مجموعه مدیریت شهری قم این هدف را دارد که برای سایر استان‌های کشور به عنوان مدیریت اسلامی الگو باشد.

محمد دلبری در همایش علمی "ظرفیت یادگیری جمعی در سازمان" که در ساختمان جدید شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به احداث ساختمان جدید شهرداری قم گفت: این مجموعه که با تلاش شبانه روزی عوامل ساخت و ساز و معاونت‌های مختلف ساخته شده تا 50 سال آینده جوابگوی نیاز مدیریت شهری است و بعد از آن نیز قابلیت توسعه دارد.

شهردار قم اظهار کرد: هر فردی در فراهم کردن مسیر خدمت به مردم اقدامی انجام دهد در ثواب آن شریک خواهد بود.

دلبری با بیان اینکه در دنیا سازمان‌ها هر روز پیشرفت کرده و پیچیده‌تر می‌شوند گفت: امروزه سازمانی حرفی برای گفتن دارد که خود را به سلاح دانش مجهز کند.

وی افزود: مجهز شدن به دانش فقط در سطح مدیریت عالی نیست بلکه تمام مدیران عالی، میانی و عملیاتی و همچنین کارکنان سازمان برای به روز کردن دانش باید روحیه یادگیری داشته باشند.

شهردار قم با اشاره به شعار «ما می‌توانیم» و تاکید مقام معظم رهبری بر این شعار گفت: مجموعه مدیریت شهری قم این هدف را دارد که برای سایر استان‌های کشور به عنوان مدیریت اسلامی الگو باشد.

دلبری با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه مدیریت شهری در استان قم انجام شده است گفت: تلاش برای توانمند سازی مدیران بر اساس ضرورت خدمت در شهرداری، طرح بهبود نظام استخدام، گزینش، آموزش، جبران خدمات کارکنان، طراحی و اجرای مدیریت علمکرد در شهرداری، رسیدن به شایسته سالاری و بهینه سازی ساختار سازمانی از جمله این اقدامات است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ١٧:٠١

   

پر مبحث ترین ها