سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از سوي پليس راه قم

محدوديت ترافيکي محورهاي مواصلاتي قم در نوروز اعلام شد

رانندگان وسايل نقليه‌اي که در طول مسير محدوديت در حرکتند، موظفند به نحوي برنامه ريزي و تردد داشته باشند که قبل از ساعت اجراي محدوديت از جاده عبور کنند در غير اينصورت از تردد وسيله نقليه جلوگيري خواهد شد.
پليس راه قم، محدوديت ترافيکي محورهاي مواصلاتي اين استان در نوروز 93 را اعلام کرد.

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان قم اظهار داشت: با توجه به حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز و به دليل ارتقاء ضريب ايمني و همچنين روان شدن ترافيک در اين ايام، محدوديت‌هاي ترافيکي در سطح محورهاي برون شهري استان اجرا خواهد شد.

سرهنگ اردشير جمشيدي راد گفت: تردد انواع تريلر و کاميون به استثناء حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 الي 24 روزهاي چهارم و پنجم و همچنين از روز سيزدهم تا پايان پانزدهم فروردين 93 از محورهاي سلفچگان - قم، جاده قديم کاشان - قم و جاده قديم تهران - قم و بالعكس ممنوع بوده و رانندگان اينگونه وسايل نقليه مي‏توانند از آزاد راه سلفچگان - ساوه و يا محور قديم سلفچگان - ساوه تردد نمايند.

وی ادامه داد: تردد کليه وسايل نقليه سنگين باربري که در زمان اجراي محدوديت و ممنوعيت از استان هاي جنوبي کشور ( هرمزگان ، سيستان و بلوچستان ، کرمان و يزد ) به سمت تهران در حرکت هستند مي بايست از مسير (سه راهي نطنز ، مورچه خورت ، دليجان ، سلفچگان – ساوه) و بالعکس صورت گيرد.

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي قم گفت: رانندگان وسايل نقليه‌اي که در طول مسير محدوديت در حرکتند، موظفند به نحوي برنامه ريزي و تردد داشته باشند که قبل از ساعت اجراي محدوديت از جاده عبور کنند در غير اينصورت از تردد وسيله نقليه جلوگيري خواهد شد.

جمشيدي راد اعلام کرد: پليس راه استان با شماره تلفن 6662888 و 2184566 و مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 به صورت شبانه روزي پاسخگوي وضعيت راه هاي کشور و امداد رساني احتمالي به هموطنان است.

2 کشته و چهار مصدوم در دو سانحه رانندگي

رئيس پليس راه استان قم از واژگوني دو دستگاه خودرو در دو محور مواصلاتي قم خبر داد و گفت: اين حوادث که شب گذشته رخ داد، دو کشته و چهار مجروح در پي داشته است.

سرهنگ اردشير جمشيدي راد با اعلام اين خبر افزود: يک دستگاه سواري سمند در کيلومتر 58 آزاد راه تهران – قم به دليل ناتواني در کنترل وسيله نقليه از جاده خارج و پس از برخورد با گاردريل کناري واژگون شد که در پي آن يکي از سرنشينان خودرو در دم فوت و دو تن نيز مصدوم شدند.

وي گفت: در حادثه اي ديگر يک دستگاه سواري مگان که از سمت سلفچگان به قم در حرکت بود به علت ناتواني در کنترل وسيله نقليه واژگون شد.

رييس پليس راه استان ادامه داد: بر اثر اين حادثه يک پسر بچه 12 ساله به دليل نبستن کمربند ايمني در دم فوت و دو تن از سرنشينان خودرو نيز مصدوم شدند.

جمشيدي راد در پايان با توجه به روزهاي پاياني سال و تردد بيش از حد خودروها در محورهاي مواصلاتي بر رعايت قوانين و مقررات تاکيد کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٢, ١٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها