سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم:

طرح نوروزی ویژه رفع سد معبر و جلوگیری از فعالیت متکدیان در قم اجرا می‌شود

شهرداری در نظر دارد با تاسیس اردوگاه ویژه متکدیان در سال 93 به صورت مستمر به جمع آوری متکدیان اقدام کند.
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از اجرای طرح نوروزی ویژه رفع سد معبر و جلوگیری از فعالیت متکدیان در این شهر خبر داد.

علیرضا عسکری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه برای مقابله با فعالیت متکدیان و دستفروشان در 2 بخش پیشگیری و رفع تخلفات شهری فعالیت می‌‌شود، گفت: اقدامات پیشگیرانه در قالب بسته‌های فرهنگی، بنر و پوستر در ایام نوروز انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: در رفع تخلفات شهری چهار بخش منطقه‌ای و یک بخش ویژه اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) در نظر گرفته شده است.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم بیان کرد: نیروهای جلوگیری از سد معبر در اطراف حرم مطهر از 15 اسفندماه تا 15 فروردین ماه به صورت ویژه مستقر هستند و طرح استقبال از بهار فاطمی با استقرار نیروها و گشت‌های ویژه با همکاری نیروی انتظامی انجام می‌شود.

وی گفت: نیروهای جلوگیری از سد معبر در مناطق چهارگانه از ساعت هشت صبح تا ساعت 22 به صورت مستمر برای رفع تخلفات شهری در حال گشت زنی هستند.

عسکری تصریح کرد: در طرح ویژه متکدیان 2 اکیپ گشت متکدیان با همکاری نیروی انتظامی در 2 بخش شمالی و جنوبی قم به پاکسازی اقدام می‌کنند.

تاسیس اردوگاه ویژه متکدیان در قم

وی گفت: شهرداری در نظر دارد با تاسیس اردوگاه ویژه متکدیان در سال 93 به صورت مستمر به جمع آوری متکدیان اقدام کند.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم بیان کرد: در جلوگیری از سد معبر در مناطق، 16 اکیپ در شیفت صبح و 16 اکیپ در بعد از ظهر و همچنین در اطراف حرم مطهر 2 اکیپ خودرویی و 24 پست ثابت مستقر می‌شوند.

وی بیان کرد: در روزهای خاص در مسجد مقدس جمکران تعداد نیروها افزایش خواهد یافت تا به رفع تخلفات شهری رینگ مسجد مقدس جمکران بپردازند.

عسکری گفت: شهروندان می‌توانند با تماس با سامانه 137 تخلفات شهری را گزارش دهند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٢, ١۶:٠٩

   

پر مبحث ترین ها