سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام سعیدی: جامعه امروز شاهد سرقت تعهد‌ است

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه افراد با هر اختلاف سلیقه از نظر سیاسی می‌توانند در کنار هم کار کنند گفت: در کار خیرخاهانه خود هرگز وارد مسائل سیاسی نشوید و آن را با مسائل سیاسی دخالت ندهید.
تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) با بیان اینکه امروز یکی از سرقت‌ها سرقت تعهد‌ها است، گفت: افرادی که کار خیر انجام می‌دهند باید از مراکزی که به نام اهل بیت(ع) تشکیل می‌شوند مراقبت ویژه شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی در دیدار با امدادگران عاشورایی که در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار کرد: از آنجایی که کار مؤسسه امدادگران عاشورا، خیر است و در کار خود به حضرت زهرا (س) متوسل می‌شود نام امدادگران عاشورایی زیبنده آن است اما باید دقت داشته باشید حال که این نام را برای مرسسه خود برگزیده‌اید باید از آن صیانت کنید.

وی با بیان اینکه شیاطینی هستند که قصد تخریب چنین مؤسساتی را دارند، گفت:‌‌ همان طور که یک بیمارستان بخش مراقبت‌های ویژه دارد، تمام دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌ها و مؤسساتی که به نام اهل بیت(ع) تشکیل می‌شوند باید از آن مراقبت ویژه شود.

امام جمعه قم با اشاره به اینکه نام این مؤسسه با عاشورا و حضرت زهرا(س) گره خورده است، اظهار کرد: اکنون که در آستانه سال جدید هستیم با یکدیگر تجدید پیمان کنید تا بر سر کار خیر خود بمانید و با تلاش بیشتر آن را ادامه دهید.

اقدامات خیرخاهانه را در مسائل سیاسی دخالت ندهید

وی با بیان اینکه سلیقه‌ها متفاوت است و سارق‌ها نیز متفاوت هستند تصریح کرد: یکی از سرقت‌ها سرقت تعهد‌ها است و از آنجایی که عده‌ای از روی حسادت و شیطنت نمی‌توانند جمعی که کار خیری انجام می‌دهند را ببینند لذا در هر زمان ممکن با یکدیگر تجدید پیمان کرده و بر سر عهد خود بمانید.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه افراد با هر اختلاف سلیقه از نظر سیاسی می‌توانند در کنار هم کار کنند گفت: در کار خیرخاهانه خود هرگز وارد مسائل سیاسی نشوید و آن را با مسائل سیاسی دخالت ندهید.

وی افزود: با اینکه کار این مؤسسه یک کار نیک و صدقه‌ای جاری است اما هرگز صدقه دادن را فراموش نکنید چراکه‌‌ همان طوری که صدقه از یک شخص رفع بلا می‌کند می‌تواند از یک جمع هم بلا را دور کند.

حضرت معصومه(س) آمد تا همه را بهشتی کند

تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) در ادامه سخنان خود از کرامات حضرت معصومه(س) برای حاضرین گفت و ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند: حضرت معصومه در رشد قم نقش مؤثری داشته است.

وی افزود: کار شما خیر و نیک است و از آنجایی که اهل بیت و معصومین(ع) نیکوکاران را دوست می‌دارند لذا شما امروز زائران ویژه حضرت هستید.

حجت الاسلام سعیدی به منزلت حضرت معصومه(س) اشاره و عنوان کرد: این بانوی بزرگوار آنقدر نزد خداوند منزلت دارد که فرموده‌اند هرکسی حضرت معصومه(س) را در قم زیارت کند وارد بهشت می‌شود و لذا حضرت آمده‌اند تا همه را بهشتی کنند و هرکسی وارد حرم شود وارد بهشت شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩٢, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها