سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله غروی مطرح كرد:

اهتمام مسئولان شهري به حفظ حرمت ايام فاطميه در قم

مردم همواره تلاش و سعي مضاعف‌تري به اين ايام داشته و دارند، گرچه نمي‌توان منكر اقدامات اين افراد باشيم، اما شايسته است حرمت اين ايام بيشتر حفظ شود.
عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم گفت: با توجه به تقارن ايام نوروز با ايام فاطميه همه مسئولان و ارگان‌ها بايد تلاش خود را در راستاي حفظ حرمت اين ايام به كار بگيرند.

آيت الله سيد محمد غروي با بيان اينكه شان حرم اهل بيت(ع) در همه ايام بايد حفظ شود اظهار كرد: در ايام خاص از ولادت گرفته تا شهادت حفظ شعائر اين ايام بايد مورد توجه قرار گيرد و همه براي حفظ حرمت اين ايام گام برمي‌دارند.

وي توجه به جايگاه حضرت زهرا(س) را مهم خواند و گفت: ايشان نه تنها در مقام معنويت و ولايت جايگاه عظيمي دارند بلكه تنها دختر پيامبر اكرم(ص) و مادر ائمه(ع) هستند، از اين رو توجه به عظمت و جلال اين بانو از واجبات است.

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم تصريح كرد: همه مسئولان و كساني كه داراي توانايي لازم هستند و در مسائل فرهنگي نيز نقشي دارند بايد كاري كنند تا حرمت ايام فاطميه حفظ شود.

آيت الله غروي با اشاره به ايام فاطميه گفت: مسئولان تا جايي كه مي‌توانند بايد تلاش خود را براي حفظ حرمت اين ايام به كار گيرند و از نصب بنرهاي تبليغاتي گرفته تا جرايد و مطبوعات همه بايد براي پاسداشت اين ايام كمر همت را ببندند و توجه ويژه‌اي به اين امر داشته باشند.

وي به عملكرد شهرداري اشاره و بيان كرد: از اين ارگان انتظار مي‌رود تلاش بيشتري به كار بگيرد و شهر را آماده اين ايام كنند.

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم افزود: مردم همواره تلاش و سعي مضاعف‌تري به اين ايام داشته و دارند، گرچه نمي‌توان منكر اقدامات اين افراد باشيم، اما شايسته است حرمت اين ايام بيشتر حفظ شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵٠

   

پر مبحث ترین ها