سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلبری تاکید کرد:

لزوم تلاش‌ بیشتر برای جبران عقب ماندگی‌های قم

هنوز تا رسیدن به جایگاه واقعی قم به عنوان‌ام القرای جهان تشیع که باید برای دیگر کشور‌ها الگو قرار بگیرد فاصله داریم اظهار کرد: با عزم و اراده‌ای که بین پلیس و شهرداری است می‌توان با تلاشی بیشتر در این راستا گام برداشت.
شهردار قم بر تلاش بیشتر برای جبران عقب ماندگی های شهر قم تاکید کرد.

محمد دلبری در همایش تقدیر از عوامل راهور و کلانتری شهرداری قم که شامگاه یکشنبه در سالن همایش ساختمان جدید شهرداری این استان برگزار شد،ضمن تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: پلیس راهور و نیروی انتظامی استان زحمات فراوانی را متحمل شده‌اند که با برگزاری این مراسم‌ها و تقدیر‌ها قابل جبران نیست.

شهردار قم به مأمورین و فرماندهان نیروی انتظامی قم گفت: زمانی که مردم به سفر می‌روند، در روز‌های تعطیل، روزهای بارانی یا آفتابی این شما هستید که همچنان مشغول خدمت رسانی به مردم هستید لذا ما قادر به تقدیر از شما بابت این خدمت رسانی شبانه روز و بی‌دریغ نیستیم.

وی تأکید کرد: این مهم است که کاری که انجام می‌دهید برای رضای خداوند باشد در غیر این صورت موفقیت حاصل نمی‌شود‌‌ همان طور که حضرت صدیقه کبری (س) فرموده‌اند: اعمال خود را با نیّت خیر به بالا ببرید تا خداوند آنچه را که مصلحت شما است به سمتتان برگرداند.

دلبری با اشاره به اینکه قم با دارا بودن میانگین دو میلیون نفر جمعیت در روز و نیز زائرانی که برای زیارت به این شهر سفر می‌کنند و همچنین با توجه به بضاعت کمی که هم از نظر نیروی انسانی و هم از نظر امکانات وجود دارد تصریح کرد: اگر نیّت خالص در کار نبود اکنون این امنیت و آسایش برای مردم قم و زائران کریمه اهل بیت (س) بوجود نمی‌آمد.

وی ادامه داد: هنوز تا رسیدن به جایگاه واقعی قم به عنوان‌ام القرای جهان تشیع که باید برای دیگر کشور‌ها الگو قرار بگیرد فاصله داریم اظهار کرد: با عزم و اراده‌ای که بین پلیس و شهرداری است می‌توان با تلاشی بیشتر در این راستا گام برداشت.
لزوم تلاش‌ بیشتر برای جبران عقب ماندگی‌های قم

دلبری گفت: آمار حاکی از افزایش رضایتمندی مردم از شهرداری و ارگان های وابسته است که این باز خود حاکی از این است که خدمت برای رضای خدا و اهل بیت (ع) انجام شده است.

وی افزود: برای نیروی انتظامی فرقی ندارد به آن کسی که خدمتی ارائه می‌کند از چه قشری است و خالصانه به تمام مردم و اقشار جامعه خدمت رسانی می‌کند که این وجه اشتراک این سازمان با شهرداری است.

باید کرامت زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت (ع) حفظ شود

شهردار قم با بیان اینکه بیشترین تماس نیروی انتظامی و شهرداری با مردم است عنوان کرد: باور و اعتقاد ما بر این است که باید در شهر کریمه اهل بیت (ع) کرامت زائرین و مجاورین این بانوی بزرگوار حفظ شود و هرچه بیشتر در این مسیر تلاش شود خشنودی حضرت معصومه (س) بیشتر می‌شود و در نتیجه گره از کار‌هایمان گشوده می‌شود.

وی تصریح کرد: امروز اعتقاد ما بر این است که اگر بخواهیم به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون شهر قم لبیک بگوییم هرگز نمی‌توانیم با هشت ساعت کار عقب ماندگی‌های قم را جبران کنیم.
لزوم تلاش‌ بیشتر برای جبران عقب ماندگی‌های قم

دلبري گفت: در راستای تحقق این هدف است که برای شما حد و مرز ساعت، هفته، ماه و سال در خدمت رسانی به مردم وجود ندارد و من به نوبه خود از زحمات شما تشکر و قدردانی می‌کنم.

شهردار با بیان اینکه سال 93 با نام حضرت زهرا (س) شروع می‌شود و با نام این بزرگوار هم پایان می‌یابد اظهار کرد: از خود حضرت می‌خواهیم رفتار، منش، کردار و گفتار ما فاطمی باشد و بتوانیم رهرو خوبی برای اهل بیت (ع) باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ١١:١٢

   

پر مبحث ترین ها