سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرهنگ جمشیدی راد:

محورهای استان قم از ترافیکی نیمه سنگین و روان برخوردار است

وی افزود: در برخی ورودی های شهر مانند تقاطع 72 تن و شاه جمال به خاطر تجمع مسافران، کندی ترافیک داریم اما تاکنون مشکلی گزارش نشده است.
رییس پلیس راه استان قم گفت: در زمان حاضر تمام محورهای استان از یک ترافیک نیمه سنگین و روان برخوردار است.

سرهنگ اردشیر جمشیدی راد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار کرد: خوشبختانه مشکل ترافیکی در زمان حاضر در سطح محورهای استان قم نداریم.
وی افزود: در برخی ورودی های شهر مانند تقاطع 72 تن و شاه جمال به خاطر تجمع مسافران، کندی ترافیک داریم اما تاکنون مشکلی گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه بیشترین تخلفات کنترل شده در روزهای گذشته سرعت غیرمجاز بوده است، گفت: در حوادث رانندگی نوروز سال 92 سرعت، سبقت، انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی چهار عاملی بودند که بیشترین تلفات را در سطح جاده های استان داشته است.

جمشیدی راد ضمن توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و احتیاط لازم هنگام تردد ابراز امیدواری کرد که با توصیه های پلیس و اطلاع رسانی خوب رسانه ها که آگاهی ها و توصیه های لازم را به رانندگان می دهند در سال جدید شاهد تصادف ها و تخلف های رانندگی کمتری باشیم.

وی از رانندگان خواست قوانینی همچون رعایت سرعت مطمئنه، حرکت بین خطوط و استفاده نکردن از تلفن همراه را در نظر داشته باشند، بیشتر از مسیرهای آزادراه ها و بزرگراه ها استفاده کنند و به خاطر کوتاهی مسیر از جاده های دو طرفه که خطرات را دوچندان می کند، استفاده نکنند.

وی با اشاره به محور قم - گرمسار و با بیان اینکه این محور تا 31 خرداد ماه سال آینده مسدود است، گفت: رانندگانی که از جاده های فرعی وارد این محور شده اند نیز برگشته اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٢-١٣٩٢, ١۵:١٣

   

پر مبحث ترین ها