سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم:

فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی قم در ایام نوروز ارزیابی می‌شود

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:١٨    نسخه چاپی    
یکی از تاکیدات استاندار قم تامین امنیت استان قم بود که این امر به دلیل بافت معنوی شهر قم از اولویت‌های ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم به شمار می‌رود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قم گفت: فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی در زمینه خدمت رسانی به زائران در ایام نوروز ارزیابی می‌شود.

به گزارش ستاد خبری ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم، سید رضا طباطبایی با اشاره به وظایف کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم اظهار کرد: یکی از کمیته‌های ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم کمیته اطلاع رسانی است که در راستای اطلاع رسانی از عملکرد کمیته‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد تسهیلات نوروزی استان قم فعالیت می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم افزود: به منظور انجام فعالیت‌ها و هدفمند کردن فعالیت‌های کمیته‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان از آغاز به کار ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم شروع به کار کرده است.

وی با اشاره به فعالیت دستگاه‌های اجرایی در ستاد تسهیلات زائرین نوروزی عنوان کرد: پیش از آغاز سال نو جلسه هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد که در این میان بر تبلیغات محیطی بر محور فاطمی بودن و تبریک ایام تاکید شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم با اشاره به تامین امنیت استان قم عنوان کرد: یکی از تاکیدات استاندار قم تامین امنیت استان قم بود که این امر به دلیل بافت معنوی شهر قم از اولویت‌های ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات شهرداری در ایام نوروز آذین بندی سطح شهر با تصویر شهدای استان قم بود که این امر سبب زیبایی شهر قم شد.

طباطبایی با اشاره به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی قم سفر عنوان کرد: به منظور ایجاد وحدت رویه میان خبرنگاران قمی و کثرت مسافران در قم، پایگاه اطلاع رسانی قم سفر راه اندازی شد تا اطلاعات واحدی از عملکرد ستاد تسهیلات امور زائرین نوروزی استان قم در این پایگاه قرار گیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:١٨

   

پر مبحث ترین ها