سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دانشگاه علوم پزشکی استان قم اعلام کرد

کشف 8 تن مواد غذایی غیر بهداشتی در قم

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:٣٠    نسخه چاپی    
در این ایام نزدیک به یک تن مواد غذایی فاسد و یا تاریخ گذشته از مغازه‌های مختلف سطح شهر کشف و ضبط شده و متخلفین برای پیگیری و برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از کشف بیش از هشت تن مواد غذایی غیر بهداشتی در ششمین روز از فروردین‌‌ماه خبر داد.

احمد نامداری در گفت‌وگو با فارس از کشف مواد غذایی غیر بهداشتی خبر داد و اظهار داشت: پیرو بازرسی‌های ویژه طرح نوروزی، کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم در تاریخ ششم فروردین‌ماه از یک واحد تولیدی هشت تن مواد غذایی غیر بهداشتی کشف و توقیف کردند که پرونده متخلف برای پیگیری و برخورد قانونی به مراجع قضایی ارجاع می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به ورود خیل مسافران و زائران به استان قم، نظارت‌های بهداشتی با تقسیم کار کارشناسان و بازرسان مرکز بهداشت استان و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم در این ایام به‌ صورت گشت‌های فوق‌العاده تشدید شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم در پایان خاطرنشان کرد: در این ایام نزدیک به یک تن مواد غذایی فاسد و یا تاریخ گذشته از مغازه‌های مختلف سطح شهر کشف و ضبط شده و متخلفین برای پیگیری و برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها